27 obserwujących
925 notek
345k odsłon
  211   3

UWAGA, ze względu na notoryczne kłamstwa i manipulacje ministra Niedzielskiego

Konfederacja

UWAGA, ze względu na notoryczne kłamstwa i manipulacje ministra Niedzielskiego ws. liczby zakażeń i zgonów wśród osób zaszczepionych będziemy publikować PRAWDZIWE dane, w oparciu o oficjalne doniesienia Ministerstwa Zdrowia, którymi sam minister manipuluje. Co tydzień będziemy prezentować nowe, faktyczne statystyki dotyczące liczby zakażeń i zgonów wśród osób zaszczepionych i niezaszczepionych. Na planszy pokazujemy Wam również w jaki sposób wydobywać prawdziwe dane na podstawie doniesień z ministerstwa. Zaczynamy od dziś! Udostępniajcie, w imię FAKTÓW, przeciwko fałszywej rządowej propagandzie!
Tak mówi minister Niedzielski (FAŁSZ): "Udział osób zaszczepionych w nowych zakażeniach wynosi 0,9 proc., czyli 99,1 proc. nowych zakażeń to są ludzie niezaszczepieni, a jeśli chodzi o zgony to odsetek ten wynosi 98 proc."
Tak jest (PRAWDA):
[24 września - 1 października 2021]
Zakażenia
➡ zaszczepieni: 2 146 [31,75%]
➡ niezaszczepieni: 4 612 [68,25%]
Zgony
➡ zaszczepieni: 25 [21,74%]
➡ niezaszczepieni: 90 [78,26%]
Już ponad 1/3 zakażeń z ostatniego tygodnia to osoby zaszczepione, a ponad 1/5 zgonów to osoby zaszczepione. W minionym tygodniu zakażenia wśród zaszczepionych wynosiły 28,64%, a zgony wśród zaszczepionych 20,51%, widać więc wyraźny wzrost. W jaki sposób rządzący manipulują danymi i wprowadzają ludzi w błąd?
Po pierwsze, by to zrobić i pokazać jak niewielu zaszczepionych osób dotyczą zakażenia i zgony szanowny pan minister bierze pod uwagę dane od...1 stycznia, również ze szczytu tzw. wiosennej fali, gdzie w pełni zaszczepione było kilka procent populacji. Czas od początku stycznia nazywa "nowymi zakażeniami" ????
Po drugie liczba zakażeń i zgonów liczona jest wśród zaszczepionych po upływie 14 dni od pełnej dawki. Reszta traktowana jest jako niezaszczepieni.
Do tego dodajmy bardzo ważny fakt, że w wyniku rządowego rozporządzenia w ochronie zdrowia nie ma obowiązku testowania osób zaszczepionych, co również mocno wpływa na statystyki, zaniżając liczbę zakażeń wśród zaszczepionych!
W ten sposób społeczeństwu wmawiane jest, że osoby zaszczepione są wybitnie chronione, a niezaszczepione odpowiadają za niemalże wszystkie zakażenia i zgony, co jest KŁAMSTWEM. Taki przekaz idzie w Polskę, a główne media, zamiast wykazać tę manipulację, to tępo ją rozpowszechniają. Podajcie te informacje dalej, niech jak najwięcej osób to zobaczy!

image

Na zasadzie udostępnienia

image

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale