27 obserwujących
920 notek
341k odsłon
  261   4

Wic. zdrow. Waldemar Kraska, oświadczył dzisiaj, że... uwaga... "maseczki zostaną z nami n

Konfederacja


Wiceminister zdrowia, Waldemar Kraska, oświadczył dzisiaj, że... uwaga... "maseczki zostaną z nami na zawsze."

Tak, naprawdę to powiedział, NA ZAWSZE.

Innymi słowy - tzw. sytuacja epidemiologiczna nie jest już ważna, wszelkiego rodzaju dane i badania nie mają znaczenia, według resortu "zdrowia" maseczki mają być już na zawsze. To stanowisko członka rządu, rzekomo odpowiedzialnego za zdrowie, jest skrajnie antynaukowe i zakrawa wręcz na niebezpieczną obsesję. Niebezpieczną dla wszystkich obywateli, którym pan Kraska (razem z ministrem Niedzielskim) może dalej uprzykrzać życie bezprawnymi obostrzeniami, a szczególnie BEZSENSOWNYMI i NIESKUTECZNYM przymusem noszenia maseczek.

Wygląda na to, że mamy Ministerstwo Zdrowia, które:

❌ Swoimi decyzjami (m.in. podporządkowaniem ochrony zdrowia tylko Covid-19, zawieszeniem zabiegów planowych, wprowadzeniem teleporad) doprowadziło do największej w Europie liczby zgonów nadmiarowych (blisko 150 tysięcy, z czego większość bez związku z Covid)

❌ Manipuluje danymi ws. liczby zakażeń i zgonów wśród osób zaszczepionych na Covid-19, okłamując ludzi, że tylko 1% zgonów na Covid-19 to osoby w pełni zaszczepione. Tymczasem FAKTY są takie: W ciągu ostatnich 4 tygodni procent zaszczepionych wśród nowych zakażeń wynosi 34,56%, a wśród nowych zgonów 23,51%! (zawiadomienie w tej sprawie złożyliśmy do NIK)

❌ Całkowicie lekceważy badania naukowe i wydaje rozporządzenia nie w oparciu o fakty naukowe, czyli swoje "widzimisię"

Ze specjalną dedykacją dla Ministerstwa Zdrowia:

➡ Dr Piotr Witczak: "Proponuje podążać za nauką i zdrowym rozsądkiem: ponad 100 badań naukowych podważających skuteczność i bezpieczeństwo masek" (link do opracowania doktora w komentarzu!)

➡ Prof. Piotr Kuna w wywiadzie dla Polsat News: "Co do skuteczności maseczek - 67 meta-badań, wynik NEGATYWNY"

⛔ STOP zabobonom i fałszywej propagandzie!

image

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale