48 obserwujących
144 notki
137k odsłon
  104   0

Streszczenie podstawowych powodów dla których warto dobrze zagłosować

Dlaczego nie głosować na Komorowskiego?

 1. Człowiekowi temu nie zależy na wyjaśnieniu katastrofy w Smoleńsku, a wręcz przeciwnie robi wszystko, aby kryć i tłumaczyć matactwa prokuratury wojskowej i rządowej komisji w tej sprawie. Jako człowiek, który dzięki katastrofie został pełniącym obowiązki prezydenta i obsadził swoimi ludźmi wszystkie kluczowe stanowiska w państwowe po poległych w Smoleńsku jest zupełnie niewiarygodny w kwestii wyjaśnienia tej tragedii.
 2. Istnieją duże podejrzenia co do przeszłości Komorowskiego, że współpracował on z mafią WSI na usługach rosyjskiego wywiadu i ochraniał fundację Pro Civili na czym Polska straciła setki milionów złotych wyłudzonych z WAT, co zostało dokładnie opisane w książce Wojciecha Sumlińskiego „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” (https://www.youtube.com/watch?v=zGe8-Krn2F4).
 3. Jest odpowiedzialny za tragiczną sytuację w Wojsku Polskim, którą chcą zatuszować zakupami sprzętu wojskowego, nie da się jednak wygrać wojny bez wojska, a obecny stan kadrowy i ilościowy armii nie będzie w stanie obronić nawet 1 województwa w sytuacji otwartego konfliktu zbrojnego. Polsce potrzebna jest masowa Obrona Terytorialna zdolna bronić każdego miasta i kluczowych elementów infrastruktury kraju np. elektrowni.
 4. Ostatnie lata od 2010 do 2015 były całkowicie zmarnowane przez Komorowskiego, który zgadzał się na wszystkie niszczące Polskę i utrudniające życie obywateli pomysły rządu np. kilkadziesiąt podwyżek podatków i podniesienie wieku emerytalnego.
 5. Jest przedstawicielem partii znanej z korupcji, nepotyzmu, chamstwa i wulgaryzmu ujawnionego na taśmach podsłuchanych w restauracjach warszawskich.
 6. Sprzeciwia się nauczaniu społecznemu Jana Pawła II i uważa się za katolika odrzucając Katechizm Kościoła Katolickiego w kwestiach światopoglądowych, co jest absurdem.

Dlaczego głosuję na Andrzeja Dudę?

 1. W przeciwieństwie od rządowej propagandy strachu (np. podpalenie budki pod ambasadą rosyjską przez policję na polecenie ministra sprawiedliwości podczas Marszu Niepodległości w 2013 roku ujawnione podczas rozmowy minister Bieńkowskiej z szefem CBA ), Duda daje nadzieję na dobre zmiany w naszym kraju o których często mówi przez stworzenie Narodowej Rady Rozwoju Polski i chce obowiązkowego referendum dla miliona podpisów.
 2. Jest znany z pomocy ludziom jako prawnik i zorganizował Biuro Pomocy Prawnej do którego przyszło już setki ludzi pokrzywdzonych przez państwo oparte na klanowych i rodzinnych zależnościach wywodzących się jeszcze z czasów PRL i utwierdzanych przez PO.
 3. Jest człowiekiem wykształconym, kulturalnym, posiada tytuł doktora, jego rodzice są profesorami na AGH w Krakowie, co gwarantuje wysoki poziom intelektualny na stanowisku prezydenta Polski, pod tym względem jest całkowitym przeciwieństwem Bronisław Komorowskiego, który wielokrotnie za granicą przynosił wstyd Polsce i Polakom.
 4. Ma doświadczenie polityczne w kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Parlamencie Europejskim będąc tam jednym z najaktywniejszych posłów – na pewno nie będzie „pilnował żyrandola” i zamiast tego występował z wieloma inicjatywami naprawy Polski.
 5. Jest za Obroną Terytorialną co gwarantuje Polsce w przypadku wojny przetrwanie do czasu nadejścia pomocy z NATO, a ponadto jest najskuteczniejszym sposobem odstraszania ewentualnego agresora ze względu na gigantyczne koszty wojny asymetrycznej.
 6. Respektuje nauczanie Jana Pawła II w kwestii In vitro–sprzeciwia się praktykom nazistowskim selekcji zarodków i pozbawiania ich szacunku ludzkiego przez zamrażania ich lub niszczenie.
Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale