Blog
Syntezy Stosowane
Synteza
Synteza Prawda zwycięży, jeżeli nie dziś lub jutro, to definitywnie na Sądzie Ostatecznym!
48 obserwujących 144 notki 136217 odsłon
Synteza, 20 maja 2015 r.

Streszczenie podstawowych powodów dla których warto dobrze zagłosować

Dlaczego nie głosować na Komorowskiego?

 1. Człowiekowi temu nie zależy na wyjaśnieniu katastrofy w Smoleńsku, a wręcz przeciwnie robi wszystko, aby kryć i tłumaczyć matactwa prokuratury wojskowej i rządowej komisji w tej sprawie. Jako człowiek, który dzięki katastrofie został pełniącym obowiązki prezydenta i obsadził swoimi ludźmi wszystkie kluczowe stanowiska w państwowe po poległych w Smoleńsku jest zupełnie niewiarygodny w kwestii wyjaśnienia tej tragedii.
 2. Istnieją duże podejrzenia co do przeszłości Komorowskiego, że współpracował on z mafią WSI na usługach rosyjskiego wywiadu i ochraniał fundację Pro Civili na czym Polska straciła setki milionów złotych wyłudzonych z WAT, co zostało dokładnie opisane w książce Wojciecha Sumlińskiego „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” (https://www.youtube.com/watch?v=zGe8-Krn2F4).
 3. Jest odpowiedzialny za tragiczną sytuację w Wojsku Polskim, którą chcą zatuszować zakupami sprzętu wojskowego, nie da się jednak wygrać wojny bez wojska, a obecny stan kadrowy i ilościowy armii nie będzie w stanie obronić nawet 1 województwa w sytuacji otwartego konfliktu zbrojnego. Polsce potrzebna jest masowa Obrona Terytorialna zdolna bronić każdego miasta i kluczowych elementów infrastruktury kraju np. elektrowni.
 4. Ostatnie lata od 2010 do 2015 były całkowicie zmarnowane przez Komorowskiego, który zgadzał się na wszystkie niszczące Polskę i utrudniające życie obywateli pomysły rządu np. kilkadziesiąt podwyżek podatków i podniesienie wieku emerytalnego.
 5. Jest przedstawicielem partii znanej z korupcji, nepotyzmu, chamstwa i wulgaryzmu ujawnionego na taśmach podsłuchanych w restauracjach warszawskich.
 6. Sprzeciwia się nauczaniu społecznemu Jana Pawła II i uważa się za katolika odrzucając Katechizm Kościoła Katolickiego w kwestiach światopoglądowych, co jest absurdem.

Dlaczego głosuję na Andrzeja Dudę?

 1. W przeciwieństwie od rządowej propagandy strachu (np. podpalenie budki pod ambasadą rosyjską przez policję na polecenie ministra sprawiedliwości podczas Marszu Niepodległości w 2013 roku ujawnione podczas rozmowy minister Bieńkowskiej z szefem CBA ), Duda daje nadzieję na dobre zmiany w naszym kraju o których często mówi przez stworzenie Narodowej Rady Rozwoju Polski i chce obowiązkowego referendum dla miliona podpisów.
 2. Jest znany z pomocy ludziom jako prawnik i zorganizował Biuro Pomocy Prawnej do którego przyszło już setki ludzi pokrzywdzonych przez państwo oparte na klanowych i rodzinnych zależnościach wywodzących się jeszcze z czasów PRL i utwierdzanych przez PO.
 3. Jest człowiekiem wykształconym, kulturalnym, posiada tytuł doktora, jego rodzice są profesorami na AGH w Krakowie, co gwarantuje wysoki poziom intelektualny na stanowisku prezydenta Polski, pod tym względem jest całkowitym przeciwieństwem Bronisław Komorowskiego, który wielokrotnie za granicą przynosił wstyd Polsce i Polakom.
 4. Ma doświadczenie polityczne w kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Parlamencie Europejskim będąc tam jednym z najaktywniejszych posłów – na pewno nie będzie „pilnował żyrandola” i zamiast tego występował z wieloma inicjatywami naprawy Polski.
 5. Jest za Obroną Terytorialną co gwarantuje Polsce w przypadku wojny przetrwanie do czasu nadejścia pomocy z NATO, a ponadto jest najskuteczniejszym sposobem odstraszania ewentualnego agresora ze względu na gigantyczne koszty wojny asymetrycznej.
 6. Respektuje nauczanie Jana Pawła II w kwestii In vitro–sprzeciwia się praktykom nazistowskim selekcji zarodków i pozbawiania ich szacunku ludzkiego przez zamrażania ich lub niszczenie.
Opublikowano: 20.05.2015 17:25.
Autor: Synteza
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Uznanie swej nicości i marności otwiera na łaskę Boga przemieniającą i dającą nadzieję życia wiecznego w radości i miłości. Pokora jest drogą mądrości o czym świadczy ogrom Kosmosu i kruchość ludzkiego życia.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

 • @W.W. Cytat z Rzeczpospolita, Andrzej Talaga: "Rosja się zbroi, my też powinniśmy: W tym roku...
 • @W.W. Powody wojny mogą być takie: 1) zemsta za doznane krzywdy (raczej w tym wypadku...
 • @BOLBOCHAN Ps. dla jasności podam co ja rozumiem pod pojęciem drużyny OT podzielonej na 1-3...

Tematy w dziale