telok2 telok2
671
BLOG

A my do szpicy NATO dali batalion czołgów! Ludzie, czy ja śnię?

telok2 telok2 Polityka Obserwuj notkę 21

W odpowiedzi na różne zagrożenia, które czyhają na miłujące pokój NATO, to NATO uradziło powołanie szpicy!

Co to jest za szpica?

Zapowiedziana na szczycie NATO szpica będzie gotowa reagować na zagrożenia w ciągu2-3 dni.

W szpicy, czyli jednostce NATO, która ma, jako pierwsza reagować na zagrożenie terytorium któregokolwiek z członków Sojuszu, będzie 4-5 tys. żołnierzy - zapowiedział zastępca sekretarza generalnego NATO Alexander Vershbow.

Ponieważ państwa NATO kasy na Szpicę dać nie chcą, więc my Polacy daliśmy Leopardy:))) To poniżej to Leopard:

 

 

 

 

Żródło zdjęcia Fot. Artur Zakrzewski/MON.http://www.defence24.pl/news_polskie-czolgi-w-szpicy-nato

Ja w swej naiwności myślałem, że Szpica to będą tzw. specjalsi, gdzie czas osiągnięcia gotowości bojowej jest dosyć krótki, ale na dzień dzisiejszy nie ma na świecie jednostki specjalsów, która osiągnie gotowość bojową w dwa dni i będzie ją można wysłać w każdy region świata.

My Polacy zadajemy jednak kłam takim defetystycznym rojeniom! My pokażemy, że w trzy dni przerzucimy batalion czołgów tam gdzie trzeba. Tako rzecze MSZ Schetyna:))))

Putin już pewnie robi w majty, bo oczami wyobraźni widzi polski batalion czołgów Leopard na Placu Czerwonym!

Piękna to wizja:)))

Tak na poważnie, to czy Schetyna zwariował, czy żartował?

linki:

http://www.defence24.pl/news_polskie-czolgi-w-szpicy-nato

http://www.rp.pl/artykul/1142447.html

http://www.fakt.pl/polityka/polskie-czolgi-beda-bronily-nato-szpica-nato-i-polskie-czolgi,artykuly,507885.html

telok2
O mnie telok2

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (21)

Inne tematy w dziale Polityka