Tradycyjna Europa
Pisanie prawdy.
13 obserwujących
54 notki
141k odsłon
  381   0

Cyganie - odpowiedzi na zarzuty prokuratora

Odpowiedzi na zarzuty prokuratora w sprawie artykułu: “Kulturowe ubogacenie Europy cz. 3 Cyganie” 

https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/kulturowe-ubogacenie-europy-czesc-iii-cyganie/


“ Kulturowe wzbogacenie Europy cz. 3 Cyganie “ – to także artykuł o tym, że Cyganie są bardzo uprzywilejowaną grupą etniczną. W imię bożka poprawności politycznej rządy liberalne są w stanie zaakceptować absolutnie każde oszustwo, przestępstwo, oraz każdą podłość względem swojego rdzennego narodu, jeśli są one popełniane przez Cyganów. Do tego stopnia, że u Cyganów ciche przyzwolenie ma nawet pedofilia. Cygańska wioska jest państwem w państwie, która ma całkowite utrzymanie na koszt rdzennych podatników, ma także ślepą policję, oraz medialne lizanie cygańskiego odbytu.

NIE DAM SOBIE ZAŁORZYĆ KAGAŃCA POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ I NIE DAM SIĘ ZASTRASZYĆ !

Cóż . . . Cyganom bardzo się nie spodobało, że Polak śmie opisywać ich przestępczą karierę. Z tego powodu wybrali kilka zdań z kontekstu, i ’Stowarzyszenie Romów Polskich' oraz ich oskarżyciel posiłkowy: ’Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych' wysłali donos w sprawie mojego artykułu: 'Kulturowe Wzbogacenie Europy; cz. 3 Cyganie' . Oczywiście wysłali donosik do antypolskiego wroga wolności słowa, do nadgorliwego prokuratora Macieja Młynarczyka, urzędującego w prokuraturze Warszawa Praga-Północ na Jagiellońskiej 5. (O wszystkich tych trzech organizacjach napiszę w innym artykule. W tym chcę tylko odpowiedzieć na zarzuty prokuratora co do mojego artykułu o Cyganach. Tymczasem jednak dodam że życzę Młynarczykowi aby dostał darmowe mieszkanie w cygańskim getcie.)

Wprowadzenie

Muszę przyznać, że Cyganie to naród jak żaden inny. Jest to wręcz fenomen oszustwa, złodziejstwa, żebrania, huligaństwa, nic nierobienia, oraz roszczeniowego nastawienia do życia. Drugiego takiego narodu nie ma. Na przykład z murzynami są ogromne problemy kryminalne i społeczne, ale wielu jednak stara się pracować, i nie wszyscy są przestępcami. Cyganie jednak są 'unikalni', gdyż naród ten działa jak organizacja przestępcza, żyjąca na koszt państwa, które w swej wielkiej naiwności ich do siebie przyjęło. Cyganie są tak straszni, że zostali nawet wyrzuceni z Indii przez swoich krewnych, przez Hindusów – więc nie chodzi tu chyba o nienawiść na tle rasowym? Następnie Cyganie byli wyrzucani z każdego kraju w którym byli, i wszędzie są pogardzani. Jakoś każdy naród, która przeprowadza się do innego kraju, najpierw szuka pracy. Cyganie jednak, jako jedyni, nie szukają pracy. Zamiast tego przechodzą od razu na utrzymanie państwa i zajmują się działalnością kryminalną. Taki jest ich fach.

Cyganie z angielskich zasiłków zbudowali osiedla w Rumunii i Bułgarii. Dostali też nowe osiedle na Słowacji za darmo, które kompletnie zdewastowali i przerobili na slums oraz wysypisko śmieci. Mówię tu o Lunik 9 koło słowackich Koszyc. Cyganie okradają Las Vegas, a policja amerykańska mając dość poprawności politycznej wprost przestrzega mieszkańców przed cygańskim zagrożeniem. Odbywały się już anty-cygańskie marsze, a wszędzie gdzie Cyganie się pojawią, zawsze jest ogromne zagrożenie kryminalne, ekstremalne chamstwo, notoryczne kradzieże, żebranie jako sposób na życie, napady, porwania i brak spokoju. Było już wiele programów za duże pieniądze aby ucywilozować Cyganów, ale każdy okazał się stratą czasu i pieniędzy. Cyganie są tak uprzywilejowani, że na przykład w Polsce policja aresztowała Polkę za bycie ofiarą przestępstwa Cyganów. Policjant definiował to w taki sposób, że: 'ich jest więcej, a on ma rodzinę na utrzymaniu'. Za co została aresztowana? Gdy polski policjant nie wiedział jak odpowiedzieć, to powiedział, że za to że Polka nazwała ich Cyganami. (Wyjaśnię tę kwestię poniżej).

Naiwne, słabe europejskie narody wychowane na potulnym chrześcijaństwie mają ponad 2000 letnie doświadczenie w nadstawianiu drugiego policzka, i zawsze schodzą Cyganom z drogi bo chcą pokoju, oraz naiwnie wierzą że jutro może być lepiej. Wiara w to, że Cyganie się zmienią, to jak wiara że skoro woda w oceanie jest słona, to może gdzieś jest słodka, skoro ocean jest tak wielki.

Z drugiej strony, może Cyganie skończyli tylko dwie klasy szkoły podstawowej i nie potrafią się nawet podpisać, ale za to oszukują Polaków po wyższych studiach na grube miliony. To jest więc aspekt kulturowy, który polega na tym aby każdego kto nie jest Cyganem traktować jak zwierzynę łowną, którą Cyganie eksploatują bez litości. Następnie Polacy idą do kościoła aby słuchać skrajnie lewicowej, poddańczej propagandy, o tym: ' że wszystko jest ich wielką winą, że muszą nadstawiać drugi policzek, że za zło muszą dobrem odpłacać, i że ich Bóg wygrał bo umarł na krzyżu '. Cyganie w tym czasie mają imprezę i liczą zrabowane pieniądze. Kto tu jest mądry i przebojowy? Ledwo piśmienni Cyganie, czy mocno opodatkowani polscy płatnicy ZUSu po szkołach wyższych? Oczywiście że Cyganie, dlatego że Cyganie mają jedną religię z bardzo prostym przesłaniem, która brzmi: 'jebać ich wszystkich'.

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale