60 obserwujących
469 notek
494k odsłony
  2354   0

Pietrzak: Kara będzie sroga!

Uzbierało się kilka wiadomości różnego kalibru…

- Marszałkini Kopacz, która przekopała kiedyś smoleńską ziemię do głębokości metra, przekopała również kasę sejmu i znalazła ćwierć miliona zł na nagrody dla prezydium. Może trzeba by przesunąć Kopacza do kopania warszawskiego metra?

- W palikociarni awantura. Podobno Nowicka chciała być zgwałcona, ale Palikot jej odmówił. Po czym ona skierowała go do psychiatry… Obyczaje z Wariatkowa opanowują Wiejską.

- Jest sensacja! Naczelna Prokuratura Wojskowa obliczyła, że słynna pancerna brzoza została ścięta na wysokości 7,7 metra, a nie 5,2 m. Trochę czasu im ten pomiar zajął… blisko trzy lata. Osobnik w stopniu pułkownika wyjaśnił, że był to „niezamierzony efekt oczywistej omyłki rachunkowej”. Oczywistym efektem omyłki jest cymbał w stopniu pułkownika.


- Ministerstwo Boniego przygotowuje ustawę o likwidacji szkolnych bibliotek. Logiczna decyzja – jak się program nauczania ogranicza do elementarza, po co trzymać książki? Wystarczy „Boni ma kota” „Szumilas ma kaca” „Tusk ma asa”… itp.


- Określenie, że panna Anna Grodzka ma twarz jak bokser, jest mową nienawiści, twierdzą feministki. Przecież każdy widzi, że ma twarz jak gracja Boticellego , co potwierdzą zapewne Gołota z Saletą.


- W Platformie Obywatelskiej zagnieździł się Ciemnogród, który nie chce ustawy o związkach partnerskich. W sumie jest ich 46 posłów, w tym jeden realnie ciemnoskóry i jeden Gowin z Grodu Kraka.


- Tusk rusza w trasę po Polsce Tuskobusem, chwalić się dotacjami z Brukseli. Tour Tusk de Pologne trochę potrwa. Trzeba wolno jechać, żeby nie wydać całej dotacji na fotoradaryVincenta. 


Wreszcie jedna wiadomość nie z mediów, lecz z ulicy, ze Szczecina, gdzie byłem na imprezach. Protestują tam rolnicy przeciwko kryminalnej wyprzedaży polskiej ziemi. Wręczono mi ulotkę z prośbą o kolportaż. Jest to ostrzeżenie: „Wy wszyscy, którzy podstępem, w sposób kryminalny, zawłaszczyliście naszą ziemię, zostaniecie ukarani! Ziemia ukradziona zostanie wam odebrana! Ostrzegamy wszystkich, którzy pomagają w haniebnym procederze: ministrów, urzędników, prawników. Zostaniecie pociągnięci do odpowiedzialności. Nie ukryjecie się. Kara będzie sroga!”.
Nareszcie jakieś męskie słowa!


Jan Pietrzak

facebook.com/TygodnikSolidarnosc

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale