128 obserwujących
801 notek
833k odsłony
  1091   1

Prof.B.Bridle alarmuje: Białko kolca toksyną! MM reklamuje: bardzo innowacyjna szczepionka

image

MM uwielbia zaklęcia w typie "innowacyjny", "zrównoważony" toteż szczepionka w jego opinii jest już nie tylko "innowacyjna", lecz i "BARDZO innowacyjna. A może nie jest? Może wręcz odwrotnie?

Kanadyjski wirusolog alarmuje: Proteina białka kolca generowana przez szczepienia to niebezpieczna toksyna


Badacz szczepionek mówi, że szczepionki przeciw COVID zawierają „toksyny”, które mogą zaszkodzić ludzkim organizmom


Profesor uniwersytetu, który opracowywał szczepionkę przeciw covid: popełniliśmy błąd szczepiąc ludzi - nieumyślnie zaszczepiamy ich toksyną


Był film 9 dni, które zmieniły świat. Czy pochodzący z 29 maja wywiad z prof.Bridle trwający 9 minut 11 sekund też zmieni świat? Dużo wskazuje że tak być może. Informacje o wynikach najnowszych jego badań naukowych podają wszystkie agencje (oczywiście, oprócz... polskich). Stał się, oczywiście, już obiektem ataków [1]. Powstają fikcyjne strony internetowe, rejestrowane są domeny internetowe posługujące się bezprawnie jego imieniem i nazwiskiem (fragment oświadczenia prof.Bridla: „wszczęto przeciwko mnie okrutną kampanię oszczerstw. Obejmowało to stworzenie oszczerczej strony internetowej przy użyciu mojej nazwy domeny”). Niektórzy komentatorzy mówią, że te 9 minut to GAME CHANGER. Istotnie, informacje są szokujące. Ze względu na wagę tych 9 minut poniższa transkrypcja jest złożona z tekstów pochodzących z trzech źródeł, bo niektóre transkrypcje pomijały czasem ważne zdania. Oczywiście, niektóre strony zawierające transkrypcje wywiadu... znikają z sieci (zniknął nawet jeden portal, bo dał tę transkrypcję). Canadian COVID Care Alliance (CCCA) — grupa niezależnych kanadyjskich lekarzy, naukowców i profesjonalistów wysłała do Kanadyjskiej Agencji Zdrowia Publicznego oświadczenie  i poprosiła o odpowiedź na obawy Bridle'a. Agencja odpowiedziała, że ​​pracuje nad pytaniami, ale nie wysłała odpowiedzi przed 1.06.2021.  Pfizer, Moderna i Johnson & Johnson nie odpowiedziały na pytania dotyczące obaw Bridle'a. Pfizer nie odpowiedział na pytania o to, jak długo firma była świadoma swoich danych badawczych, które udostępniła japońska agencja, pokazujących wzrost białka w narządach i tkankach zaszczepionych osób.


MOTTO

„Wyniki tego ujawnionego przez firmę Pfizer badania śledzącego biodystrybucję mRNA szczepionki nie są zaskakujące, ale implikacje są przerażające” – powiedziała LifeSiteNews Stephanie Seneff, starszy naukowiec z Massachusetts Institute of Technology. „Jest teraz jasne”, że zawartość szczepionki jest dostarczana do śledziony i gruczołów, w tym jajników i nadnerczy. „Uwolnione białko kolca jest przerzucane do podłoża, a następnie ostatecznie dociera do krwioobiegu, powodując uszkodzenia systemowe. Receptory ACE2 są powszechne w sercu i mózgu, i w ten sposób białko kolca powoduje problemy sercowo-naczyniowe i poznawcze [this is how the spike protein causes cardiovascular and cognitive problems]” – powiedziała Seneff.


„Białko kolca w mleku matki jest toksyczne”

Byram Bridle jest profesorem wirusologii i immunologii na kanadyjskim Uniwersytecie w Guelph. Kilka dni temu Bridle rozmawiał z prezenterką radiową Alex Pierson i przedstawił w jej audycji poważne ostrzeżenie o genetycznie modyfikowanych szczepionkach Covid. Razem z kolegami z Japonii Bridle zwrócił się z zapytaniem do lokalnego organu regulacyjnego na podstawie ustawy o wolności informacji (FIOA) i otrzymał informacje o wcześniej niedostępnych danych z testów na zwierzętach dotyczących szczepionki mRNA od firm Pfizer i Biontech. Prezentujemy te pliki, przesłane w języku japońskim, w automatycznym tłumaczeniu na język angielski przez Google (https://alschner-klartext.b-cdn.net/wp-content/uploads/2021/05/Study.pdf), które zostały nam udostępnione przez naukowców mających bezpośredni kontakt z profesorem Bridle. (tu oryginał w języku japońskim: https://www.pmda.go.jp/drugs/2021/P20210212001/672212000_30300AMX00231_I100_1.pdf).

    Bridle, badacz szczepionek, któremu w zeszłym roku przyznano dotację rządową w wysokości 230 000 dolarów na badania nad rozwojem szczepionek COVID, powiedział, że wraz z grupą międzynarodowych naukowców złożył wniosek o informacje do japońskiej agencji regulacyjnej, aby uzyskać dostęp do tak zwanego „badania biodystrybucji”

Dane, w szczególności tabele przeglądu farmakokinetyki, jasno pokazują, że nanocząstki mRNA nie pozostają lokalnie w miejscu wstrzyknięcia w tkance mięśniowej, jak zakładają i twierdzą producenci, lecz raczej dostają się do narządów w niekiedy dramatycznych stężeniach, gdzie są stopniowo pobierane przez tamtejsze komórki. Według Bridle, te odkrycia z doświadczeń na zwierzętach mogą wyjaśnić, dlaczego po zaszczepieniu ludzi wystąpiły poważne powikłania (w tym zapalenie mięśnia sercowego i zakrzepica), a także zgony z powodu zakrzepów krwi.

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale