127 obserwujących
810 notek
859k odsłon
  6626   0

Premiera MM realizacja polskiego multi-kulti,czyli potajemne machinacje wbrew elektoratowi


Wczoraj napisałem notkę o machinacjach rządowych związanych z pozorowaniem niesprowadzania muzułmańskich migrantów zarobkowych do Polski. Wygląda na to, iż polityka migracyjna, naturalizacyjna i zatrudnieniowa premiera Morawieckiego powoli rozjeżdża się z założeniami programowymi z jakimi PIS szedł do wyborów w 2015 r. To są kombinacje, realizacje prywatnej, jednostkowej, konstruowanej w ukryciu przed społeczeństwem wizji rozwoju Polski zrodzonej w głowie premiera. 

Działania by rozjaśnić owe wszystkie tajemne posunięcia, które w świetle dnia boi się stawiać nasz premier - działania takie podjęła poseł K.Pawłowicz i A.Sobecka. 

Wszystko idzie w bardzo niepokojącym kierunku. Oficjalne media stwarzają wrażenie, iż Polska działa wspólnie z Węgrami w kwestii migracyjnej. Tymczasem... 

Tymczasem 2 maja w Marakeszu optymalnie proimigrancką  Deklarację konferencji ministerialnej Polska podpisała. Węgry odmówiły podpisania jasno i ostro argumentując dlaczego uważają ją za groźną dla Węgier i Europy. Premier Mateusz i jego rząd żadnych zagrożeń nie widzieli. I tak będzie już zawsze. To nie ten człowiek, to nie ci ludzie. To nie na nich głosowaliśmy. 

Sygnowanie przez Polskę deklaracji końcowej z Marrakeszu ZOSTAŁO UKRYTE PRZED POLSKĄ OPINIĄ PUBLICZNĄ. W innych językach jest multum informacji o tej konferencji - po polsku zasłona milczenia. Nasz premier to bardzo spry..., tzn. pragmatyczny ;) człowiek. Nauczony doświadczeniem hałasu o tchórzliwy atak na dr Ewę Kurek będzie nasz premier razem ze swoim otoczeniem skrywał ze swoich różnych przyszłych posunięć i decyzji  tyle, ile się da. Czekają nas rządy "genialnego", "wizjonerskiego" machinatora o którego działaniach będziemy dowiadywali się post factum... Człowieka działającego po cichu i w cieniu. Co innego mówiącego na akademiach "ku czci" i "wiecach wyborczych" a co innego czyniącego w swoim gabinecie i swoim wąskim kręgu "współpracowników". Ale konsekwentnego do bólu. Obawiam się tylko, że do bólu... naszego. 

                                                                                            *            *            * 

" Krystyna Pawłowicz za pośrednictwem Twittera opublikowała treść listu, jaki w środę wysłała do premiera Mateusza Morawieckiego. Posłanka PiS twierdzi w nim, że polski rząd w tajemnicy sprowadził imigrantów do Polski.

Decyzję o wysłaniu listu Pawłowicz postanowiła przedstawić do opinii publicznej w piątek rano, publikując przy okazji treść pisma. Krytykuje w nim politykę rady ministrów, zarzucając łamanie jednej z najważniejszych obietnic wyborczych – o nie wpuszczaniu imigrantów na terytorium RP. Swoje zarzuty opiera na podstawie informacji przekazanych przez obywateli, którzy mieli zgłosić swoje obawy o zwiększającym się napływie migrantów i uchodźców.

Posłanka prosi szefa polskiego rządu Mateusza Morawieckiego by odpowiedział na 16 zadanych przez nią pytań, które dotyczą m.in.:

• środkach podjętych przez polski rząd w celu zwalczenia mafii migracyjnej, przemycającą przez polskie granice uchodźców oraz imigrantów

• zawarcia przez Polskę umowy dwustronnej z Uzbekistanem na przyjęcie pracowników z tego państwa oraz innymi krajami azjatyckimi, co miała pochwalić kanclerz Niemiec Angela Merkel

• przyznawania wyższych płac imigrantom niż polskim pracownikom, osobom pozostającym na zasiłku dla bezrobotnych czy też na emeryturze

• czy imigrantom z Azji będą przysługiwały takie same świadczenia socjalne, jak polskim rodzinom, w tym program "500+" oraz możliwość sprowadzania swoich rodzin do Polski

• czy sprowadzanie do Polski taniej siły roboczej z innych państw nie pogorszy statusu pracowniczego Polaków

• czy na chińskim okręcie, który ostatnio zacumował w polskim porcie, znajdowali się uchodźcy

• czy Polska ugięła się na presję wywartą przez Unię Europejską i sprowadziła uchodźców na terytorium państwa

• kwestii przebywania w Polsce nielegalnych migrantów oraz weryfikacji ich dokumentów przez polskie urzędy

• tematyki repatriantów, o to czy rząd polski realizuje program sprowadzania ich z powrotem na terytorium RP

Na zakończenie Pawłowicz wyraziła nadzieję, iż Mateusz Morawiecki szybko odpowie na pytania zawarte w liście. Jak dodała, szybka odpowiedź oraz publikacja wszelkich umów z innymi krajami powinna uspokoić poirytowaną opinię publiczną która sama musi ustalać lub domyślać się prawdy na podstawie własnych obserwacji swego otoczenia. Wyraziła również obawę, że dezinformacja polskiego społeczeństwa może skutkować przegranymi wyborami.

W przypadku otrzymania odpowiedzi na pytania, posłanka zobowiązała się do ich publikacji. "

JD/twitter.com

 http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/polska-przyjmuje-imigrantow-na-podstawie-tajnych-umow-szokujacy-list-pawlowicz-do-premiera,23583104350#ixzz5JDqMsm5m 

imageimageimageimage


"Poseł Anna Sobecka złożyła interpelacje do ministra spraw zagranicznych, ministra spraw wewnętrznych i administracji oraz minister rodziny, pracy i polityki społecznej w sprawie działalności siatki przestępczej zajmującej się legalizacją pobytu imigrantów w Polsce.

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale