119 obserwujących
641 notek
750k odsłon
730 odsłon

Dramat wyborców PIS-u wpisany w dramat Polski

Wykop Skomentuj9

Walczyłem za PIS w sieci kilkanascie lat zamieszczajac setki tekstów, źródeł, analiz. Jednak, jak głosi pieśń, nic nie może przecież wiecznie trwać, co zesłał los trzeba będzie stracić, za miłość przyjdzie też zapłacić.

Oczy otworzyła mi rekonstrukcja, hołdy żydowskie oraz kapiszon zamiast reform systemowych.

Dramat wybroców PIS-u wpisany jest w dramat Polski.

Każdy czuje się w kleszczach wyboru między sKORpionem odgrywającym patriotyzm a internacjonalnym jaszczurem berlińskim pod hasłem nowoczesność. I takim to sprytnym trikiem Polska zostaje UWIĘZIONA. Polska zostaje zagospodarowana.A ludzie ODDAJĄ SIĘ MIERZENIU, KTÓRE ZŁO JEST MNIEJSZE, ZAMIAST BUDOWAĆ DOBRO I DĄŻYĆ DO NIEGO. Ludzie wrażliwi, uczciwi, gorący patrioci nie mają sił, by wyobrazić sobie wyzwolenie ze skonstruowanej nam przez obcych alternatywy. Mają za mało wyobraźni, by dostrzec rodzące się NOWE SIŁY I SZANSE. WOLĄ TRWAĆ. Wolą mniejsze zło, bo walczące o władzę od 30 lat środowiska wykastrowały im wyobraźnię. Wyobraźnia jest kluczem. Przewidywanie, wizja, ZDOLNOŚĆ KREOWANIA NOWYCH BYTÓW, NOWYCH SIŁ, NOWYCH IDEI.

Wybudzanie się z oparów narkozy chloroformem Okrągłego Stołu właśnie się zaczyna.Oś czasu różnorakich mumii konsensusu zaczyna się kręcić w przeciwną stronę. Oczywiście, droga jest długa, ale nawet najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku. Ludzie odmawiający za 2 dni postawienia tego pierwszego kroku, będą tego żałowali przez długie lata.

Nadrzędnym, niepisanym celem dealu okrągłostołowego było spacyfikowanie w polskim społeczeństwie instynktu obronnego oraz wszelkiego typu ruchów i partii narodowych. Mówił o tym expressis verbis A.Gwiazda w latach 1988/89. W tym czasie

Jarosław Kaczyński udał się do ambasady rosyjskiej na uroczyste obchody rocznicy rewolucji październikowej. Jego brat zaś w tym czasie był “sprawdzany” przez demiurgów przemian w Polsce, czy nadaje się do kręgu magdalenkowego. Bogiem a prawdą sprawdzać nie było czego. Obaj bracia nadawali się idealnie na zaporę przeciwko ruchom narodowym. Atmosfera domu rodzinnego, tzw. Przyjaciele domu, kontakty ich matki oraz kolana Jana Józefa Lipskiego, na które brał ich często, gdy perorując swoim wolnomularskim bełkotem wzbudzał ekstazę obecnych gości. Żydowskie pochodzenie Lipskiego dokładało kosmopolityczny, dziś powiedzielibyśmy - sorosowy - odcień atmosfery dzieciństwa i młodości braci Kaczyńskich. Obu braciom niezwykle schlebiało wciągnięcie ich w proces “transformacji” (faktycznej depolonizacji i likwidacji siły państwa polskiego pod pretekstem reform, co szczegółowo pezwidywał i wykładał A.Gwiazda w czasie, gdy bracia bratali się z Bolkiem spod ciemnej gwiazdy i snuli plany wspólnej z Bolesławem siły politycznej). Na zachowanych migawkach z Magdalenki widać Lecha, przebąkującego coś zastraszonego neofitę muszącego się wkupiać w łaski i środowisko ludzi typu socjalistycznego masona i profesora, Geremka. ‘Żydowsko-wolnomularski KOR był powietrzem, którym obaj bracia oddychali sądząc, iż są w awangardzie. Ludzie KOR-u, a później duch, ideologia tej ekstraterytorialnej organizacji była to swoista rada nadzorcza, Rada Programowa czuwająca nad karierą Kaczyńskich i - co gorsza - nad ich formowaniem mentalnym. Jarosław do dzisiaj nie potrafi mówić innym jezykiem, niż korowski bełkot Lipskiego. Inkorporowane idee wolnomyślicielskie i groźne mrzonki o odtwarzaniu “wielokulturowej” RP (które dzisiaj reanimują Duda i Gowin) doprowadziły Lecha do pełnego pasji angażowania się w idiotyczne przedsięwzięcia takie jak sprowadzenie do Polski Bnai Brith oraz budowa Muzeum Polin, “zapoczątkowanie tradycji świetowania w sejmie chanuki”, czyli legalizacja wpływów antychrześcijańskiej, rasistowskiej sekty Chabad Lubawicz.

PIS to partia polsko-żydowska mająca zagospodarować elektorat patriotyczny i narodowy. Tej prawdy nie da się dłużej ukrywać. Ostatnie 2 lata wydobyły ten fakt na jaw. Przekleństwem J.Kaczyńskiego stało się zdobycie większościowej władzy. Gdy mógł już czynić co chce, nie mógł tłumaczyć się, że chciał inaczej i tym samym obnażył swoje filosemickie fundamenty ideowe (mówiąc delikatnie, gdyż wiele jego wypowiedzi, to już nie tylko filosemityzm, ale po prostu syjonizm i religia holokaustu) oraz obnażył pozorowanie reform systemowych.

Simone Weil: ‘Fałszywy Bóg na zawsze uniemożliwia dostęp do prawdziwego”

Lord Acton: “Największa przeszkoda to rządy martwych”.NIEZBĘDNYM UZUPEŁNIENIEM TEJ NOTKI JEST TEKST: Wybory, czyli księżniczka zaklęta w żabę, skorpion i lewiatan

image

http://niepoprawni.pl/blog/piko/o-unii-europejskiej-konfederacji-i-wyborach-rowniez-do-pisiorow-i-lemingow

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale