Piotr Daszak przyznaje, że „ch
Autor: TYLER DURDEN Środa, 09. 06. 2021 - 08:23 AM Potwierdzone przez Natalie Winters via TheNationalPulse.com, https://cms.zerohedge.com/s3/files/inline-images/2021-06-09_5-18-40.jpg?itok=DlkG82T8 Piotr Daszak przyznał się w 2016 roku, na forum
1 obserwujący
16 notek
3485 odsłon
  144   0

Siódme nie kradnij.

W różnych publikacjach wspomina się o zachowaniu wojsk rosyjskich na Ukrainie. Publikacje ujawniają, że... wojsko rosyjskie kradnie. Co kradnie? Sedesy! Podobno w Rosji nie ma pod tym względem kultury, bo Rosjanie chodzą "za stodołę".

Otóż jak piszą, że w rakietach startujących na Międzynarodową Stację Kosmiczną, kosmonauci są wyposażani w jakieś skomplikowane pieluchy i faktycznie nie ma tam sedesów. Co najgorsze, to nawet Amerykanie w tych rakietach muszą się bez sedesów obyć. To może być niezbitym dowodem na potwierdzenie prawdziwości słów o  tym, że sedesy w Rosji są nieznane. 

Wyobrażam sobie, że tam na stacji w tym kosmosie, to Rosjanie muszą otwierać drzwi i sikać prosto przed siebie, a to może nawet spaść na nas, tu na Ziemi.

Niektórzy ludzie  pamiętają  jak po wojnie rosyjskie wojsko też kradło w Polsce. To wszystko daje niezbite dowody na prymitywną przestępczość rosyjskiej populacji.

 ( Tu pomijam oficjalnie syjonistów oskarżających wszystkich o kradzież żydowskiego mienia.  Nikt o tym nie wspomina, więc tego nie było. Nie wspomnę o kradzieży zabytków kultury dokonywanej codziennie przez wojska NATO w Iraku, czy innych miejscach, gdzie mają możliwości takiej kradzieży.)

Jak kraść - to miliony...

A teraz przechodzę do kradzieży która jest szlachetna i pożądana. Chodzi o kradzież dokonaną przez państwo.

Premier Polski wezwał kraje zachodnie do konfiskaty rosyjskiego majątku, nazywając wcześniejsze sankcje, które tylko je zamroziły, jako „nieskuteczne” – podały w sobotę lokalne media.

„Musimy pozostać zjednoczeni w naszych zdecydowanych działaniach przeciwko Rosji. Musimy skonfiskować ich majątek” – powiedział dziennikarzom Mateusz Morawiecki po wizycie w ośrodku dla uchodźców ukraińskich pod stolicą Warszawy wraz z przewodniczącą Parlamentu Europejskiego Robertą Metsolą.

Sugerując, że majątek mógłby zostać wykorzystany do sfinansowania większej pomocy uchodźcom, Morawiecki podkreślił, że samo zamrożenie rosyjskich aktywów nie wystarczy, zdaniem polskiej agencji prasowej PAP."

https://www.aa.com.tr/en/europe/polish-premier-calls-for-confiscation-of-russian-assets-in-europe/2553581

ATENY, Grecja (AP) — Ładunek ropy naftowej z tankowca pod banderą irańską, który został zatrzymany na wodach greckich w zeszłym miesiącu, został przechwycony i ładunek został przeniesiony na inny statek na wniosek USA, powiedział w czwartek grecki urzędnik.

https://apnews.com/article/russia-ukraine-politics-united-states-68af0db11c5c03e89049da0629ef4d85

ATENY — Grecja oskarżyła Iran o „piractwo” po tym, jak siły irańskie zajęły dwa greckie tankowce w Zatoce Perskiej w pozornym odwecie za przejęcie przez Grecję irańskiego tankowca i pozwolenie USA na skonfiskowanie jego ropy.

Greckie Ministerstwo Spraw Zagranicznych złożyło skargę do irańskiego ambasadora w Atenach w związku z „brutalnym przejęciem dwóch statków pod banderą grecką” w Zatoce Perskiej po tym, jak Iran powiedział, że przejął statki.

WASZYNGTON (Reuters) – Stany Zjednoczone poinformowały w piątek, że skonfiskowały cztery irańskie dostawy paliwa, które były skierowane do Wenezueli, zakłócając kluczową linię zaopatrzeniową zarówno dla Teheranu, jak i Caracas, ponieważ łamały sankcje USA.

Prezydent USA powiedział, że Iran nie powinien wysyłać ładunków do Wenezueli i dodał, że przechwycone przesyłki są skierowane do Houston w Teksasie i zasugerował, że mogły już dotrzeć.

https://www.reuters.com/article/us-usa-iran-cargo-idUSKCN25A2AH

Kraść ukradzione...

W zeszłym miesiącu Komisja Europejska poinformowała, że ​​do początku kwietnia prawie 30 mld euro rosyjskich aktywów należących do oligarchów Putina zostało zamrożonych przez kraje członkowskie UE. Były to między innymi łodzie, helikoptery, nieruchomości i dzieła sztuki, opłacane pieniędzmi ukradzionymi Rosjanom przez kleptokratów z uprzywilejowanym dostępem do dochodów i majątku państwa. Przez długi czas ci sponsorowani przez państwo złodzieje mogli liczyć na to, że Zachód przymknie oko, inwestując brudne pieniądze w jachty, domy i dobra luksusowe — nawet w paszporty i partie polityczne. Trzeba było brutalnej wojny agresji, by wreszcie zmusić UE i jej międzynarodowych partnerów do działania.

https://www.politico.eu/sponsored-content/the-war-has-shown-the-eu-must-step-up-its-game-on-stolen-assets/?utm_source=POLITICO.EU&utm_medium=native&utm_campaign=Qualcomm20220517

Podany tekst jest realnym przykładem tego co Henryk Sienkiewicz przytaczał jako "Prawo Kalego". Prawo takie jest, funkcjonuje, oraz jest stosowane.


Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale