5 obserwujących
61 notek
38k odsłon
182 odsłony

Zła wiadomość dla ministra Ziobry - TSUE wydał wyrok.

Wykop Skomentuj20

Właśnie usłyszałem, że Trybunał Sprawiedliwości wydał wyrok. Zmiażdzył prawo wymyślone przez ekipę eksprokuratora i obrońcy pedofila, Piotrowicza, napisane przez ludzi magistra Ziobry, uchwalone przez ekipę doktora Kaczyńskiego, podpisane przez doktora praw, Andrzeja Dudę, aktualnie Prezydenta RP.

Ja myślę, że ci wymienieni wyżej cśs wymyślą i nie wypiszą Polski z Unii, której z nimi stanowczo nie po drodze.Chyba też jakoś po cichu, do wyborów wycofają dyscyplinarki dla sędziów, którzy wystosowali pytania prejudycjalne. Kiedy wygrają wybory, to wtedy zrobią z tą polską i zagraniczną kastą porządek.

Prezydent Duda ostatnio opowiadał prezydentowi Trumpowi, że takie prawo, to dlatego, żeby pozbyć się z Sądu Najwyzszego sędziów, którzy orzekali w stanie wojennym. No to pozbył się prof. Zabłockiego, którego zasług w walce z komuną nikt nie jest w stanie podważyć. Teraz TSUE jasno i dobitnie pokazała, co prezentuje sobą rządząca Polską ekipa. Kolegów do rozumienia prawa powinna ona szukać już nie w cywilizowanej Europie, tylko gdzieś na jej wschodnich krańcach, bardziej może nawet w Azji.

Wykop Skomentuj20
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale