3 obserwujących
803 notki
45k odsłon
  12   0

Tylko słuchając głosu Boga możemy powitać Jego pojawienie się

Teraz, najbardziej problematyczną kwestią dla tych, którzy naprawdę wierzą w Pana, jest powitanie Pana tak szybko, jak to możliwe. Więc jak możemy powitać Pana?


Objawienie Jana prorokowało: „Oto stoję u drzwi i pukam. Jeśli ktoś usłyszy mój głos i otworzy drzwi, wejdę do niego i spożyję z nim wieczerzę, a on ze mną”. (Objawienia Jana 3:20) „Kto ma uszy, niech słucha, co Duch mówi do kościołów”(Objawienia Jana 3:13) Pan Jezus powiedział: „Moje owce słuchają mego głosu i ja je znam, a one idą za mną” (Ewangelia Jana 10:27).


Bóg mówi: „(...) skoro szukamy śladów Boga, musimy szukać Bożej woli, słów Bożych, Jego wypowiedzi – bo tam, gdzie są nowe słowa Boże, tam jest Jego głos, a tam, gdzie są ślady Jego obecności, tam są uczynki Boga. Tam, gdzie jest wyraz Bożej obecności, tam Bóg się pojawia, a tam, gdzie On się pojawia, tam istnieje prawda, droga, życie. Poszukując śladów Boga, zignorowaliście słowa mówiące, że „Bóg jest prawdą, drogą i życiem”. Zatem, kiedy wielu ludzi otrzymuje prawdę, nie wierzą oni, że odnaleźli ślady Boga, a tym bardziej nie uznają tego, że Bóg się pojawił. Jak poważny jest to błąd!”


Ze słów Boga wynika, że Pan nadal będzie przemówił do nas, jeśli chcemy Go powitać i udać się na ucztę z Panem, kluczem jest słuchanie głosu Boga.


Kiedy słyszymy, jak ktoś świadczy, że Pan wrócił, szybko poszukamy i badamy, a gdy znajdziemy głos Boga, usłyszymy głos Boga i będziemy w stanie przyjąć i być mu posłuszni, oznacza to, że już powitamy Pana i pójdziemy śladami Baranka.


Jeśli macie jakieś pytania, możecie skontaktować się z nami przez WhatsApp. Jeśli ten post pomoże wam przyjąć Pana, mam nadzieję, że podzielicie się nim ze wszystkimi, którzy pragną pojawienia się Boga.

Porozmawiaj z nami na WhatsApp

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale