0 obserwujących
59 notek
84k odsłony
491 odsłon

"Moim głównym celem jest zatrzymanie PiS w drodze do władzy“

Wykop Skomentuj18

W rozmowie z tygodnikiem Polityka polska premier deklaruje, że najważniejszym priorytetem jej polityki jest sprawienie, by partia Prawo i Sprawiedlowość nie wygrała wyborów na tyle, by po nich rządzić.

Nie modernizacja kraju, nie naprawa służby zdrowia, nie zabezpieczenie Polski przed zagrożeniami z zawnątrz, nie redukcja zadłużenia, bezrobocia czy rozdętej biurokracji i tzm podobne duperele, ale właśnie zablokowanie największej partii opozycyjnej drogi do władzy. Inne problemy są mniej istotne, jakoś to będzie.

Już dawno w Polsce i świecie nie było tak „ciekawie”. W sąsiednim kraju trwa wojna z Rosją, nad Europą wisi ponury cień terroru islamistów, chwieje się strefa Euro (Grecja), w kraju zaczynają się masowe protesty, a jej głównym celem jest walka z PiS-em.

Na portalu Gazety Wyborczej (oray na stronie Tok FM, bo tam kieruje nas link z wyborczej), która przedrukowała fragmenty wypowiedzi Ewy Kopacz, komentatorzy, zwykle przychylni obecnej władzy, robią za tę wypowiedź z premier Kopacz marmoladę.

No, ale przynajmniej tym razem nie skłamała, więc prznajmniej wiemy, na czym stoimy...

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,17251659,_Oferujemy_gornikom_uczciwe_warunki___nie_mowimy_.html#BoxWiadTxt

Wykop Skomentuj18
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale