16 obserwujących
335 notek
370k odsłon
  548   3

Jarosław Gowin- Porozumienie jest przygotowane na wariant przyspieszonych wyborów...

     Jarosław Gowin tak na poważnie? Naprawdę jest gotowy wraz z Porozumieniem? A na ile szabel z Porozumienia liczyć może? Za kulisami można usłyszeć- Gowin nie wie kto z jego już teraz kanapowej partyjki zechce zostać przy nim. PiS cały czas prowadzi ciche negocjacje z posłami Porozumienia. Nawet portal OKO-PRESS zdążył to zauważyć- ...Pół partii myśli, jak się uratować i co robić dalej. Gowinowi zrobił się bunt na pokładzie i nie ma go jak ugasić... Kiepski sikawkowy z Jarosława Gowina nie potrafi ugasić pożaru we własnym ugrupowaniu.

     Teraz rozumiem dlaczego tak koło PSL-u się kręci. Tam jest masa strażaków z OSP może pomogą? Twórcy tworu pod nazwą Chadecja Polska tak na to patrzą- ...Jarosław Gowin wie – i to nie na sto procent, ale na tysiąc – że na listach wyborczych Prawa i Sprawiedliwości go nie będzie... To akurat każdy wie. Tylko co do Chadecji Polskiej może wnieś Porozumienie Jarosława Gowina? Według pewnego sondażu Instytutu Badań Pollster dla „Super Expressu” całe 0,7 proc. Ale i PSL w sondażach pojawia się i znika, więc może przytuli nieboraka i jego „procenty”. Zaskoczeniem dla polityków może być sondaż dla Interii PiS zdobył w tym badaniu 40, 3 proc. głosów. To nie jest sondaż, który może ucieszyć totalną opozycje.  

    Ciekawie sytuacje Jarosława Gowina ujął Adam Bielan- ...Dla mnie Jarosław Gowin może się czuć nawet Napoleonem, jeżeli ma to ostudzić jego frustrację i połechtać jego olbrzymie ego. Dla dobra Zjednoczonej Prawicy mogę go sytuować nawet Napoleonem... Adam Bielan zapomniał o jednym fakcie. Zjednoczona Prawica ma już swojego Napoleona jest nawet pewna cecha wspólna z Gowinem. Imię. I to jest jedyna cecha łącząca te dwie postacie. Reszta dzieli. I dla dobra Zjednoczonej Prawicy zrobi on jedno podziękuje Jarosławowi Gowinowi za mało owocną współpracę. 

Lubię to! Skomentuj29 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale