3 obserwujących
585 notek
26k odsłon
  12   0

Tajemnica, która Bóg dwukrotnie stał się Synem Człowieczym

image

Drugie przyjście Jezusa – Tajemnica, która Bóg dwukrotnie stał się Synem Człowieczym, aby się pojawił i działał, została objawiona

2000 lat temu Bóg wcielił się jako Pan Jezus, został przybity do krzyża jako ofiara za grzech człowieka i odkupił ludzkość od grzechu.

Dziś, po 2000 roku, Pan już dawno powrócił w ciele jako Syn Człowieczy i zstąpił pośród nas, który jest Chrystusem dni ostatecznych, Bogiem Wszechmogącym. Wypowiedział prawdy, dokonał dzieło sądu i oczyszczenia ludzkości. Czy chcesz wiedzieć, dlaczego Bóg przyszedł dwa razy w ciele, aby dokonać to dzieło i zbawić ludzkość? Sprawdź, co Bóg o tym mówi.

Bóg Wszechmogący mówi: „Chociaż Jezus wykonał wiele pracy wśród ludzi, jedynie wypełnił dzieło odkupienia całej ludzkości i stał się ofiarą za grzech człowieka, ale nie wyzwolił go od jego zepsutego usposobienia. Pełne uwolnienie człowieka od wpływu szatana wymagało nie tylko tego, by Jezus wziął na siebie grzechy człowieka i stał się ofiarą za grzechy, ale także wymagało od Boga, aby dokonał większego dzieła, by całkowicie uwolnić człowieka od jego usposobienia, które zepsuł szatan. I tak, kiedy grzechy człowieka zostały mu przebaczone, Bóg powrócił w ciele, aby wprowadzić człowieka w nowy wiek, i rozpoczął dzieło karcenia i osądzania, które wynosi człowieka do wyższej sfery. Wszyscy ci, którzy podporządkują się Jego panowaniu, posiądą wyższą prawdę oraz otrzymają większe błogosławieństwa. Będą prawdziwie żyć w świetle oraz zyskają prawdę, drogę i życie”.

„Pierwsze wcielenie miało na celu odkupienie człowieka z grzechu, odkupienie poprzez ciało Jezusa, co oznacza, że zbawił On człowieka z krzyża, lecz zepsute szatańskie usposobienie wciąż w człowieku pozostało. Drugie wcielenie nie ma już służyć jako ofiara za grzechy, ma natomiast w pełni zbawić tych, którzy zostali odkupieni z grzechu. Dokonuje się to po to, aby ci, którym zostało wybaczone, mogli zostać uwolnieni od grzechów i w pełni oczyszczeni, i aby poprzez osiągniecie zmiany usposobienia uwolnili się od wpływu szatańskiej ciemności i powrócili przed tron Boga. Tylko w ten sposób człowiek może zostać w pełni uświęcony”.

Ze słów Boga możemy zobaczyć, że po raz pierwszy Bóg stał się ciałem w Wieku Łaski i dokonał wtedy dzieło odkupienia całej ludzkości. Dzięki wierze w Pana ludzkość otrzymała przebaczenie grzechów i nie muszą już być skazani, przez prawo na karę śmierci. Jednak nie można zaprzeczyć temu, że nasza grzeszna natura i szatańskie usposobienie, tkwi w nas wciąż bardzo głęboko, dlatego nadal grzeszymy i hołdujemy złu, więc dopóki ta grzeszna natura w nas nie zostanie usunięta, nie osiągniemy pełnego zbawienia od Boga. Dlatego w dniach ostatecznych Bóg stał się ciałem po raz drugi, i wyraził prawdę aby dokonać dzieło sądu i rozwiązać problem grzesznej natury człowieka, uwolnić ją od grzechu, byśmy zostali całkowicie oczyszczeni i wprowadzeni do królestwa Bożego.

Zalecenie: Co to jest zbawienie

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale