3 obserwujących
585 notek
26k odsłon
  24   0

Jak odróżnić prawdziwego Chrystusa od fałszywych Chrystusów?

W dniach ostatnich, jeśli chcemy spotkać się z powracającym Panem i nie dać się zwieść fałszywemu Chrystusowi, musimy zrozumieć, w jaki sposób fałszywy Chrystus zwodzi ludzi. W rzeczywistości Pan Jezus już powiedział nam o podstępnym działaniu fałszywego Chrystusa. Pan Jezus powiedział: „Powstaną bowiem fałszywi Chrystusowie i fałszywi prorocy i będą czynić wielkie znaki i cuda, żeby zwieść, o ile można, nawet wybranych” (Ewangelia Mateusza 24:23-24). Ze słowa Pana widzimy, że fałszywy Chrystus i fałszywi prorocy będą oszukiwać wybrańców Boga, czyniąc znaki i cuda. Jest to główny przejaw fałszywego oszustwa Chrystusa, które oszukuje ludzi.

Bóg Wszechmogący mówi: „Jeśli, w trakcie trwania dnia dzisiejszego, powstanie osoba, która będzie w stanie ukazywać znaki i cuda, wyganiać demony, uzdrawiać chorych i czynić wiele cudownych rzeczy, a także jeśli ta osoba będzie twierdzić, że jest Jezusem, który przybył, to będzie to oszustwo złych duchów i ich imitacja Jezusa. Pamiętajcie o tym! Bóg nie powtarza tego samego dzieła. Etap dzieła Jezusa został już ukończony, a Bóg nigdy więcej nie podejmie tego etapu dzieła. Dzieła Bożego nie można pogodzić z ludzkimi koncepcjami. Na przykład, Stary Testament przepowiadał nadejście Mesjasza. Ale okazało się, że Jezus przyszedł. Byłoby więc niewłaściwe, gdyby inny Mesjasz miał przyjść znowu. Jezus już raz przyszedł i byłoby niewłaściwe, gdyby miał znowu przyjść tym razem. Jest jedna nazwa na każdy wiek, a każda nazwa jest określana przez ten wiek. W ludzkiej koncepcji, Bóg zawsze musi ukazywać znaki i cuda, zawsze musi uzdrawiać chorych oraz wyganiać demony, musi zawsze być dokładnie taki jak Jezus. Jednak tym razem Bóg wcale taki nie jest. Jeśli w ciągu dni ostatecznych Bóg ciągle ukazywałby znaki oraz cuda i ciągle by wyganiał demony oraz uzdrawiał chorych – gdyby robił dokładnie to samo, co Jezus – to powtarzałby to samo dzieło, a dzieło Jezusa nie miałoby znaczenia ani wartości. A zatem Bóg wykonuje jeden etap dzieła w każdym wieku. Kiedy każdy etap Jego dzieła jest zakończony, wkrótce zostaje podrobiony przez złe duchy. A gdy szatan zaczyna deptać Bogu po piętach, Bóg zmienia metodę na inną. Kiedy Bóg dokończy pewien etap swego dzieła, jest on imitowany przez złe duchy. Musicie mieć co do tego jasność”.

„Dzieło Boże nie zawsze jest zgodne z koncepcjami człowieka, ponieważ Jego dzieło jest zawsze nowe i nigdy nie jest stare. Bóg nigdy nie powtarza starych dzieł, lecz raczej posuwa naprzód dzieło, które nigdy wcześniej nie zostało wykonane”.

z księgi „Słowo ukazuje się w ciele”

Słowa Boga Wszechmogącego wyraźnie mówią nam, że Bóg jest Bogiem, który jest zawsze nowy i nigdy nie jest stary. Bóg nigdy nie robi tego samego dzieła dwa razy. Jeśli ktoś czyni znaki i cuda, musi to być fałszywy Chrystus. Czy teraz rozumiesz? 

Zobacz więcej: Powtórne przyjście Jezusa Chrystusa

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale