3 obserwujących
585 notek
27k odsłon
  24   0

Uczyć się odróżniać prawdziwego Chrystusa od fałszywych Chrystusów

Uczyć się odróżniać prawdziwego Chrystusa od fałszywych Chrystusów i powitać powracającego Pana

Wszyscy wiemy, że żyjemy w późnym okresie dni ostatecznych. Każdy prawdziwy wierzący w Pana uważa, że ​​nadszedł dzień powrotu Pana i pragnie powitać powrót Pana. Martwią się jednak, że dadzą się zwieść fałszywym Chrystusom, gdyż Pan Jezus przepowiedział: „Jeśli wtedy ktoś wam powie: Oto tu jest Chrystus, albo: Jest tam – nie wierzcie! Powstaną bowiem fałszywi Chrystusowie i fałszywi prorocy i będą czynić wielkie znaki i cuda, żeby zwieść, o ile można, nawet wybranych” (Mt 24: 23-24).

Będą więc strzegli się i unikali każdego, kto głosi ewangelię powrotu Pana, i myślą, że czyniąc to, nie zostaną zwiedzeni.

W rzeczywistości Pan Jezus wypowiedział to proroctwo, aby ostrzec nas, abyśmy byli ostrożni i przypomniał nam, że w kwestii powitania Pana w dniach ostatecznych musimy starać się zrozumieć Jego wolę i nauczyć się rozpoznawać według Jego słowa, aby nas nie zwieść. Ale jeśli ślepo wystrzegamy się fałszywych Chrystusów, tak bardzo, że nawet nie szukamy ani nie badamy, słysząc, jak ktoś głosi, że Pan Jezus powrócił, to jesteśmy skłonni odciąć się od Chrystusa dni ostatecznych i stracić szansę na spotkanie nadchodzącego Pana.

Co do powitania przyjścia Pana, co powinniśmy zrobić, abyśmy mogli Go przyjąć? Jeśli chodzi o to pytanie, w tym tygodniu zbadamy i omówimy prawdę odróżniania prawdziwego Chrystusa od fałszywych Chrystusów. Tak długo, jak rozumiemy, jak rozpoznać prawdziwego Chrystusa i fałszywych Chrystusów, nie musimy się martwić o to, że zostaną oszukani przez fałszywych Chrystusów i fałszywych proroków, ani nie stracimy okazji powitania powrotu Pana z powodu biernej obrony.

Bądź na bieżąco z naszą serią postów „Spotkanie się z Panem”. Razem poszukamy, by zrozumiemy więcej prawd. Niech Bóg nam błogosławi! 

Zalecenie: Powtórne przyjście Chrystusa

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale