19 obserwujących
412 notek
364k odsłony
  286   1

Wczoraj FDA zatwierdziła przymus szczepień w USA

.

Wczoraj FDA zatwierdziła szczepionkę Pfizer/Biontech do użytku jako szczepionkę skuteczną przeciw kowid. Zatwierdziła ją dla osób w wieku od 16 lat wzwyż (poniżej wkrótce). Zatwierdziła ją jako skuteczny środek w walce z wirusem wraz z koniecznością doszczepiania. Zatwierdziła mimo całkowitej klapy sukcesu szczepień w Izraelu i oficjalnie potwierdzonej niskiej skuteczności po kilku miesiącach od zaszczepienia. 

Czy spiskowcy są prorokami?

Zaszczepieni ludzie na wieść, że muszą wziąć trzecią szczepionkę zapytali dlaczego? Pytają co jest z tą ochroną, skoro dwie szczepionki w ciągu pół roku to za mało? Co jest z tą ochroną skoro chorują. Podwójnie zaszczepieni zaczynają się buntować. Wiedzą coraz więcej, niekoniecznie już od spiskowców i nie mają zamiaru się doszczepiać. Zaszczepieni podwójnie pytają dlaczego muszą znowu nosić maski.. już ich nie raduje kowid pass i to, że mogą wsiąść do samolotu. Pytają, co dali sobie wkłóć w organizm, skoro to już nie działa? Zaszczepieni podwójnie dołączają do protestujących..

Jaki efekt?

Poczytajcie co się dzieje w Izraelu, Francji, Australii.. i jak policja rozprawia się z buntownikami. Także z zaszczepionymi buntownikami.

FDA swoją wczorajszą decyzją, wprowadza w USA przymusowe szczepienia Pfizerem. Także trzecią dawką i kolejnymi, które są już wpisane w pandemiczny harmonogram.

Co to oznacza dla wszystkich?

Oznacza to, że od rana do nocy będą reklamy szczepionek, na każdym rogu ulicy będzie stała reklama szczepionek, lekarze będą mogli wypisywać skierowania na dawki przypominające, pracodawcy bez obawy, będą mogli wyrzucać z pracy za brak szczepionki i zmuszać do za/doszczepiania się. Osoby, które przyjęły jednorazowe J&J będą musiały przyjąć mRNA Pfizera.

Oszukani?

A to zapowiadalii spiskowcy.

Do pierwszych doszczepień już wyznaczono grupy zawodowe. I oczywiście ludzi starszych i osoby słabe.

Jeszcze nie kumacie, co się dzieje?

*******

Pewnie zastanawialiście się (może niektórzy) dlaczego EU kupiła prawie 2miliardy szczepionek od niemieckiego Biontech, skoro ma 800milionów mieszkańców?

Teraz już znacie odpowiedź. Von der Leyen powiedziała, że to kontrakt do 2023. 

Potem przyjdą następne.. wystarczy, że zatwierdził je EMA. A przecież zatwierdził, bo nikt nie wydaje miliardów nie mając pewności, że się zwrócą.

A potem wyszczepią dzieci poniżej 16 rż. Do końca tego roku zostanie wydane kolejne zezwolenie. Potem na niemowlaki, bo jest plan, by kowid wpisać na listę chorób wieku dziecięcego.

*******

Widzicie coś więcej niż czubek własnego nosa? 

Widzicie świat poza jego zasięgiem? 

Nie? 

Spokojnie, bez obaw.. nic nie stracicie.. ten świat sam przyjdzie do was w ciągu kilku lat.

Czy tego chcecie czy nie. 

Do 2030 pozostało tylko kilka lat.

.

Dziękuję za uwagę.

Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale