23 obserwujących
415 notek
369k odsłon
  388   4

Dokąd dojedziesz kowidową bryką?

.

Nawet główne media nie radzą sobie z ignorowaniem ponurych statystyk z UK i zmuszone zostają do reakcji i na wysoki poziom zakażeń i na wysoki poziom śmiertelności wśród zaszczepionych starszych osób (średnio 500 tygodniowo). Nie mogą pisać, że ofiary zaszczepione były zbyt słabe, by żyć (jak to miały w zwyczaju jeszcze w maju) więc zagoniły do roboty słynne fejkczeki i faktczeki, które tłumaczą zdezorientowanym zaszczepionym, że to normalne iż umiera więcej zaszczepionych, bo prawie wszyscy są zaszczepieni. Tu pada najidiotyczniejsze porównanie jakie słyszałam:

"Jeśli prawie wszyscy kierowcy zapinają pasy, to wiadomo że śmiertelność w wypadkach będzie większa wśród tych, którzy zapinają pasy".

Przy żadnym przecinku, nie wspomniano, że te pasy mają chronić przed śmiercią a nie ją prowokować. Być może jest to przekaz podprogowy, że kierowcy zawsze są "sami sobie winni", bo docisnęli pedał gazu lub stanęli na drodze tego, który docisnął.

Tę głupią argumentację, zaszczepieni bronią jak mogą na forach internetowych.

To całkiem zrozumiałe.. ciężko im uwierzyć, że ktoś ich oszukał.

Więc ja dam inny przykład, bardziej na miejscu, choć z mojej perspektywy:

Jesteś kierowcą, masz starą, sprawdzoną brykę, która zawsze cię dowoziła do celu. Za kilka dni jedziesz na urlop, drogi są niebezpieczne, ponieważ są wakacje i wszyscy jadą na urlop. Wprawdzie zapinasz zawsze pasy i jedziesz pewnie, ale bez brawury, ale mimo to możesz trafić na debila, któremu albo się śpieszy albo jest po głębszym i wydaje mu się, że autostrada to galaktyka.. szeroka i pusta.

W tivi redaktor ci podpowiada, że bezpiecznie dojedziesz do celu nową bryką. Rozwija przed tobą wizję podróży szybkiej, bezpiecznej, a nawet.. twoje nowe auto wyczuje na kilometr pijanego lub wariata.

Prawie się nakręcasz.. tak chcesz mieć takie auto!

Pędzisz do sąsiada, by mu opowiedzieć o swoim zamiarze zakupu nowej bryki. Sąsiad mówi, że ok, ale te bryki to wersje testowe i oprócz robotów na hali produkcyjnej, nikt nimi nie jeździł. Owszem, sprawdzano czy wytrzyma uderzenie 100km/h na murze przy hali, ale nikt nie sprawdzał tej bryki "na drodze".

Pędzisz do salonu samochodowego po informacje (sąsiada już nienawidzisz, bo na bank zazdrości ci marzeń) i pytasz czy ta bryka jest bezpieczna i czy tą bryką dojedziesz do celu. Tak, odpowiada dealer, była sprawdzona w fabryce, strzeliła w mur z prędkością 100km/h i robot wyszedł z niej cały.

Już czujesz wiatr we włosach, gdy dociśniesz setkę, bez wycia silnika. Chcesz wiedzieć o bryce wszystko, dane, parametry, ile lat gwarancji..

Dealer ci odpowiada, że wszystkie nowe bryki są lepsze od tych starych, a gwarancji nie ma, bo i po co? Bryka jest najnowocześniejsza na Ziemi i w przyszłości zastąpi inne bryki więc co tu dużo mówić, ale poleca ci posłuchać właściciela fabryki lub innych dealerów w autosalonach, którzy mają taką brykę na stanie.

Oni ci tłumaczą, że masz nie słuchać sąsiada, bo on ani nie projektuje ani nie montuje samochodów.

To co? Bierzesz brykę czy nie bierzesz i jedziesz na wakacje swoją starą sprawdzoną na wielu drogach?

__________

Do czego zmierzam?

Zostaliśmy stworzeni tak, że z wieloma chorobami radzimy sobie sami. Lepiej czy gorzej, ale zwykle zdrowiejemy. Mamy uniwersalny system immunologiczny, przygotowany do walki z intruzami. On tworzył się latami, w czasach dzieciństwa dzięki brudnym łapom wsadzanym do buzi, gilom wiszącym z nosa i zjadaniu wszystkiego co dało się zjeść bez mycia "pod kranem".

To było naturalne zdobywanie ochrony, dopasowane do każdego organizmu.

Zanim "wynaleziono" szczepionkę na kowid, miliony ludzi na świecie poradziło sobie z infekcją nawet bez pomocy lekarza (w tym i ja). Miliony ludzi wyzdrowiało z choroby a inne miliony przeszły ją bez widocznych objawów. Te miliony mają naturalną odporność, z którą radzą sobie i w kowidowym "dzisiaj".

Mają swoją starą brykę, która wiezie ich przez życie.

Ale są też ludzie, którzy skorzystali z okazji i szybko przesiedli się do nowej bryki. Nie potrafią jej jeszcze prowadzić a i ona jest chimeryczna.. jedzie tylko prosto, nie potrafi skręcić ani cofać. Nie nadaje się do jazdy na wielkie odległości, mimo tego, że ma opony nówki a pod maską cudne coś. Trzepnęła nawet w mur, ale kierowca nie przeżył.. być może jechał 101km/h a bryka strzeliła na hali przy 100km/h.

No i wiadomo.. człowiek, to nie robot.

Jego wina i pech.

I taki jest też system immunologiczny tych, którzy porzucili wiarę w swój stary. Ich system immunologiczny ma bronić ich teraz przed kowidem, ale już udowodniono, że system ten stracił orientację w temacie innych chorób. Nie rozpoznaje ich, wytwarza tylko przeciwciała ścigając kolca krążącego w komórkach krwi. Jest jak w amoku, widzi tylko jednego wroga, którego zakodowano mu w organizmie, a który ma chronić przed wszystkimi intruzami.

Teoria spiskowa?

Na dniach się dowiecie.

_____________

Premier UK powiedział że albo wszyscy się doszczepią (3x), albo ogłosi lokdałn. Premier ukarze wszystkich obywateli za decyzje swoje i rządu, którym kieruje. Ukarze także tych obywateli, którzy mu zaufali i kilka miesięcy temu poszli się zaszczepić.

Rząd Niemiec podał dane, że śmiertelność w 2020 (pandemia bez szczepionek) była mniejsza niż w poprzednich latach.

Niejedno się jeszcze dowiecie.

Pozostaje pytanie: po ilu ukłuciach już będziecie, gdy kolejne Prawdy ujrzą światło dzienne?

.

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale