Klauzula informacyjna

Wypełniając obowiązek informacyjny nałożony przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ogólne rozporządzenie o ochronie danych tzw. „RODO”, chcielibyśmy poinformować, że:  

 1. Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu kontaktowym jest Web Content Media sp. z o. o. (dawniej: Web Content Hub sp. z o. o. sp. k.) z siedzibą w Warszawie, ul. Koszykowa 10/ 11, 00-564 Warszawa, zwana dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na podany wyżej adres lub przez formularz kontaktowy. 
 2. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przez Ciebie do Administratora wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego, na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
 3. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.
 4. Do Twoich danych mogą mieć też dostęp nasi współpracownicy oraz podmioty świadczące na rzecz administratora usługi poczty elektronicznej i chmur.
 5. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do wysłania wiadomości przez formularz kontaktowy.
 6. Twoje dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. do czasu cofnięcia zgody lub udzielenia odpowiedzi na wysłaną przez formularz kontaktowy wiadomość.
 7. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych osobowych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
 8. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
 9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.
 11. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych, zasad zbierania danych przy użyciu plików cookies w związku z wykonaniem Umowy znajdują się w Polityce Prywatności.