154 obserwujących
7985 notek
21062k odsłony
1214 odsłon

Była żona Wiśniewskiego z zarzutami. Celebrytka miała wyłudzić kredyt ze SKOK Wołomin

Michał Wiśniewski z byłą żoną podejrzaną o wyłudzenie kredytu.fot. Wikimedia
Michał Wiśniewski z byłą żoną podejrzaną o wyłudzenie kredytu.fot. Wikimedia
Wykop Skomentuj17

Dominika T. jest podejrzana w sprawie SKOK Wołomin. Prokuratura oskarża ją o wyłudzenie miliona złotych kredytu.

Dominika T.-W. nie przyznała się do zarzucanych czynów.

Według śledczych Dominika T.-W. we wrześniu 2013 roku "ubiegając się o wsparcie finansowe przedłożyła nierzetelne oraz nieprawdziwe pisemne oświadczenia dotyczące uzyskiwanych przez nią dochodów". Prokurator podał, że pracownicy SKOK Wołomin zostali również wprowadzeniu w błąd co do tożsamości osób, na których rzecz kredyt został faktycznie udzielony.

- Na skutek tych działań pracownicy SKOK Wołomin udzielili jej kredytu w wysokości jednego miliona złotych - podaje prokuratura.

Na kredycie nie skorzystała jedynie Dominika T.-W., ale także przebywająca aktualnie w areszcie śledczym osoba ze ścisłego kierownictwa SKOK Wołomin.

W październiku 2018 roku Dominika T.-W. - uprzedzając zarzuty - złożyła zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z którego wynikało, iż to ona sama została oszukana przez osoby działające w SKOK Wołomin. Śledztwo zostało jednak umorzone.

Wobec Dominiki T.-W. prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego. Za zarzucane jej czyny grozi do 10 lat więzienia. 

Dominika T.-W. jest córką prezesa Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusza Tajnera i byłą żoną piosenkarza Michała Wiśniewskiego.

KJ

Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo