Poseł PiS porównał Leszka Balcerowicza do właściciela domu publicznego

Salon24
Salon24
Gościem dzisiejszego odcinka Jastrzębowski wyciska był Marcin Horała, poseł PiS i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego. Rozmowa dotyczyła wprowadzonego stanu wyjątkowego, budowie wielkiego lotniska, a także wydarzenia społeczno-politycznego Campus Polska.

Marcin Horała gościem w programie Jastrzębowski wyciska

Poseł PiS Marcin Horała był dziś gościem programu Jastrzębowski wyciska. Polityk został zapytany m.in. o to, co sądzi o Campusie Polska Przyszłości.

- Mi się bardzo podobał - powiedział poseł Horała - To jest taka sytuacja, w której grono polityków czy celebrytów, liderów opinii z Platformy i okolic poczuło się "na luzie" - że jest wśród młodzieży, gdzieś wyjechało na wakacje. I tak sobie po prostu gadali to, co myślą - mówi poseł.

Zobacz:Polska przyjęła uchodźców z Afganistanu. Znamy szczegóły i okres pomocy

Horała zauważył też, że nie były to przygotowane wypowiedzi, tylko ich luźne przemyślenia.

- Dali sobie upust swojemu światu mentalnemu, no i ten upust stał się materiałem dla nas [PiS - przyp. red.] na długie lata - żartowa Horała.

Leszek Balcerowicz osiągnął największy poziom absurdu

Podczas rozmowy dotyczącej okołocmpusowych przemyśleń padło nazwisko Leszka Balcerowicza, którego wystąpienie spotkało się z krytyką nie tylko uczestników Campusu Polska, ale również mediów.

- Leszek Balcerowicz mówiący, że Polski Lad to jest skandaliczna opresja, bo się wprowadza dotkliwe dla ludzi zmiany gospodarcze w sposób niedemokratyczny i bez konsultacji, no to jest najwyższy poziom absurdu.

Zobacz: "Rzeczpospolita": Jest luka w lex TVN

- Właściciel domu publicznego mówi, że inna osoba jest niemoralna, bo się publicznie pocałowała z żoną, a takie rzeczy należy robić jednak w domu - porównuje Horała.

Całą rozmowę możesz obejrzeć tutaj:


Lubię to! Skomentuj65 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka