Kurski zapowiedział nową gwiazdę "Sylwestra Marzeń". To znany na całym świecie piosenkarz

Jason Derulo wystąpi w Zakopanem podczas "Sylwestra Marzeń"!
Jason Derulo wystąpi w Zakopanem podczas "Sylwestra Marzeń"!
Jason Derulo wystąpi na scenie "Sylwestra Marzeń" TVP w Zakopanem. Jacek Kurski ocenił, że to strzał w "dziesiątkę", a widzowie Telewizji Publicznej zasługują na występy najlepszych artystów.

Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Roksana Węgiel, Rafał Brzozowski, Sławomir - te gwiazdy zaproszą do tańca i wspólnego odliczania czasu do Nowego Roku. Inną gwiazdą będzie Thomas Anders z legendarnego zespołu "Modern Talking". Wieczór uświetnią Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, Mig, Defis, Classic, Playboys, Milano i Baciary. TVP promuje przede wszystkim wizytę Julio Iglesiasa Juniora, który pojawia się m.in. w "Wiadomościach". Okazuje się, że to nie koniec niespodzianek.  

Czytaj: 

"Maryla. Tak kochałam" w TVP. Kurski podał dane o oglądalności dokumentu

Niemieckie media nadal używają kłamstwa o "polskich obozach zagłady". Teraz bawarska prasa

Polak do Polaka. Urzędnik KE posunął się do gróźb wobec polskiego ambasadora przy Unii

- Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa - amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem. TVP - ujawnił Jacek Kurski, prezes TVP. 

Jason Derulo działa na rynku muzycznym od ponad dekady. W tym czasie sprzedał ponad 30 milionów płyt, posiada jedenaście platynowych krążków. Artysta pop to nie tylko wokalista, ale też producent muzyczny, tancerz, choreograf, aktor i tekściarz. Do najbardziej znanych utworów Derulo zaliczamy "Whatcha Say", "In My Head", "Kiss the Sky", czy "Goodbye" we współpracy z Davidem Guettą. 

GW


Lubię to! Skomentuj54 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura