Jason Derulo wystąpi w Zakopanem podczas "Sylwestra Marzeń"!
Jason Derulo wystąpi w Zakopanem podczas "Sylwestra Marzeń"!

Kurski zapowiedział nową gwiazdę "Sylwestra Marzeń". To znany na całym świecie piosenkarz

Redakcja Redakcja Muzyka Obserwuj temat Obserwuj notkę 54
Jason Derulo wystąpi na scenie "Sylwestra Marzeń" TVP w Zakopanem. Jacek Kurski ocenił, że to strzał w "dziesiątkę", a widzowie Telewizji Publicznej zasługują na występy najlepszych artystów.

Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Roksana Węgiel, Rafał Brzozowski, Sławomir - te gwiazdy zaproszą do tańca i wspólnego odliczania czasu do Nowego Roku. Inną gwiazdą będzie Thomas Anders z legendarnego zespołu "Modern Talking". Wieczór uświetnią Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, Mig, Defis, Classic, Playboys, Milano i Baciary. TVP promuje przede wszystkim wizytę Julio Iglesiasa Juniora, który pojawia się m.in. w "Wiadomościach". Okazuje się, że to nie koniec niespodzianek.  

Czytaj: 

"Maryla. Tak kochałam" w TVP. Kurski podał dane o oglądalności dokumentu

Niemieckie media nadal używają kłamstwa o "polskich obozach zagłady". Teraz bawarska prasa

Polak do Polaka. Urzędnik KE posunął się do gróźb wobec polskiego ambasadora przy Unii

- Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa - amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem. TVP - ujawnił Jacek Kurski, prezes TVP. 

Jason Derulo działa na rynku muzycznym od ponad dekady. W tym czasie sprzedał ponad 30 milionów płyt, posiada jedenaście platynowych krążków. Artysta pop to nie tylko wokalista, ale też producent muzyczny, tancerz, choreograf, aktor i tekściarz. Do najbardziej znanych utworów Derulo zaliczamy "Whatcha Say", "In My Head", "Kiss the Sky", czy "Goodbye" we współpracy z Davidem Guettą. 

GW


Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura