Ogromna wpadka gwiazdy amerykańskiej telewizji. Za wojnę obwinił rząd Bidena

Tucker Carlson w telewizji FOX News, fot. YouTube.
Tucker Carlson w telewizji FOX News, fot. YouTube.
Tucker Carlson, gwiazda telewizji FOX News, sugerował w swoim programie, że za wojnę w Ukrainie odpowiedzialność ponosi administracja Joe Bidena, a jej prawdziwym celem jest obalenie rządu w Moskwie.

Wojna to zemsta za przegraną Clinton?

- Nie zbroimy Ukrainy, aby pomóc Ukraińcom, są oni tylko nieszczęsnymi pionkami w tym wszystkim. Zbroimy Ukrainę, aby ukarać Rosję. Dlaczego? Za kradzież "koronacji" Hillary Clinton - oświadczył.

Carlsonowi chodziło o to, że Rosja jest oskarżana o ingerencje w wybory prezydenckie w USA w 2016 roku, w których wygrał kandydat republikanów Donald Trump. - Demokraci przekonali się, że Rosja ukradła prezydenturę, która słusznie należała do Hillary Clinton, i mówią to na serio. I właśnie dlatego prowadzą nas do wojny z Rosją - mówił dziennikarz.

- Gdybyście chcieli ratować Ukrainę, jej ludzi, infrastrukturę, naród, to dążylibyście do ugody już teraz. Zrobilibyście to już dwa miesiące temu, ale oni tego nie robią. Odrzucili ją z miejsca. Zarzucił administracji Bidena, że nie jest jej celem ratowanie Ukrainy i ludzkich istnień.

Chodzi o zmianę reżimu w Moskwie

- Zamiast tego wojna na Ukrainie ma na celu doprowadzenie do zmiany reżimu w Moskwie. Chcą obalić rosyjski rząd. Byłaby to zemsta za wybory w 2016 roku. Jest to więc logiczny, a może nawet nieunikniony końcowy etap Russiagate. Powinniśmy byli się tego spodziewać, ponieważ mówiono o tym głośno już wiele lat temu - powiedział Tucker Carlson.

- Wiemy, że w wojnie na Ukrainie nie chodzi o ratowanie demokracji. Wiemy, że nie chodzi o ochronę świętych granic suwerennego kraju. Wiemy, że administracja Bidena nie dba o te zasady, ponieważ to oni rządzą naszym krajem i widzimy, jak działają - mówiła gwiazda telewizji FOX News.

- I wiemy na pewno - i jest to smutna wiadomość dla wielu współczujących Amerykanów - ale wiemy teraz, że wojna na Ukrainie nie ma na celu pomocy Ukraińcom, tym biednym ludziom. Dzięki polityce administracji Bidena z pewnością zginie o wiele więcej ukraińskich cywilów - twierdził prezenter.

Oglądaj nas także na Youtube:


ja

Czytaj także:

Chiny popełniły wielki błąd? Wspieranie Rosji przez Pekin to jak spacer po linie

Finlandia chce się odgrodzić od Rosji. Wielkie wzmocnienia, media donoszą

Praca Ukraińców przyniesie wiele dobrego polskiej gospodarce. Morawiecki tłumaczy

Helmut Kohl, Polska, Rosja i Ukraina. Szokujące informacje o byłym kanclerzu Niemiec

Lubię to! Skomentuj81 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka