Walka Putina z komarem. Na nagraniu uwagę zwraca jednak inny szczegół

Władimir Putin, prezydent Rosji. Fot. PAP/EPA
Władimir Putin, prezydent Rosji. Fot. PAP/EPA
Władimir Putin ma problem z prawą ręką? Tak uważają internauci, którzy obejrzeli filmik z prezydentem Rosji w roli głównej w Sankt Petersburgu. Putin próbuje odstraszyć komary, ale używa tylko lewej ręki.

Od kilkunastu miesięcy trwają spekulacje, na co choruje Władimir Putin. Podejrzewa się u niego groźny nowotwór i Parkinsona. Włoskie media informowały niedawno o skomplikowanych operacjach na raka, które musiał przejść rosyjski przywódca. Pojawiały się też doniesienia o podróżach z grupą lekarzy - w tym onkologów.   

Dzień Marynarki Wojennej Rosji. Putin wskazał głównego wroga

Choroba Putina - spekulacje 

Źródła amerykańskie nic nie wiedzą o problemach zdrowotnych Putina. Niedawno William Burns - szef CIA - stwierdził, że wywiad USA nie ma żadnych doniesień o groźnej chorobie Putina. Zażartował nawet, że polityk "wygląda zbyt zdrowo". 

Kolejny filmik z udziałem Putina nakręcił od nowa dyskusję. Widzimy na nim prezydenta Federacji Rosyjskiej podczas Dnia Marynarki Wojennej Rosji, którego gryzą komary. Putin odpędza się od nich, ale korzystając tylko i wyłącznie z lewej ręki, gdy prawa jest ewidentnie nieruchoma. Co ciekawe, oprowadza go córka ministra obrony Rosji, Sergieja Szojgu.   

Łotwa zawiesiła umowę z Rosją dotyczącą małego ruchu przygranicznego

Putin odpędza komary 


Komentatorom od razu przypomniała się jedna z narad z udziałem Szojgu, która odbyła się w kwietniu tego roku. W ciągu aż 12 minut Putin trzymał się za stół jedną ręką. Miał przez to ukrywać chorobę Parkinsona. 

GW

GW

Lubię to! Skomentuj49 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka