Władimir Putin, prezydent Rosji. Fot. PAP/EPA
Władimir Putin, prezydent Rosji. Fot. PAP/EPA

Walka Putina z komarem. Na nagraniu uwagę zwraca jednak inny szczegół

Redakcja Redakcja Rosja Obserwuj temat Obserwuj notkę 49
Władimir Putin ma problem z prawą ręką? Tak uważają internauci, którzy obejrzeli filmik z prezydentem Rosji w roli głównej w Sankt Petersburgu. Putin próbuje odstraszyć komary, ale używa tylko lewej ręki.

Od kilkunastu miesięcy trwają spekulacje, na co choruje Władimir Putin. Podejrzewa się u niego groźny nowotwór i Parkinsona. Włoskie media informowały niedawno o skomplikowanych operacjach na raka, które musiał przejść rosyjski przywódca. Pojawiały się też doniesienia o podróżach z grupą lekarzy - w tym onkologów.   

Dzień Marynarki Wojennej Rosji. Putin wskazał głównego wroga

Choroba Putina - spekulacje 

Źródła amerykańskie nic nie wiedzą o problemach zdrowotnych Putina. Niedawno William Burns - szef CIA - stwierdził, że wywiad USA nie ma żadnych doniesień o groźnej chorobie Putina. Zażartował nawet, że polityk "wygląda zbyt zdrowo". 

Kolejny filmik z udziałem Putina nakręcił od nowa dyskusję. Widzimy na nim prezydenta Federacji Rosyjskiej podczas Dnia Marynarki Wojennej Rosji, którego gryzą komary. Putin odpędza się od nich, ale korzystając tylko i wyłącznie z lewej ręki, gdy prawa jest ewidentnie nieruchoma. Co ciekawe, oprowadza go córka ministra obrony Rosji, Sergieja Szojgu.   

Łotwa zawiesiła umowę z Rosją dotyczącą małego ruchu przygranicznego

Putin odpędza komary 


Komentatorom od razu przypomniała się jedna z narad z udziałem Szojgu, która odbyła się w kwietniu tego roku. W ciągu aż 12 minut Putin trzymał się za stół jedną ręką. Miał przez to ukrywać chorobę Parkinsona. 

GW

GW

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka