fot. screenshot
fot. screenshot

UFO w parlamencie. Pokazano ciała "kosmitów", które mają około tysiąca lat

Redakcja Redakcja Odkrycia Obserwuj temat Obserwuj notkę 56
Jaime Maussan, meksykański dziennikarz i ufolog, zaprezentował przed kongresem w Meksyku dwa ciała znalezione w Cusco w Peru. Twierdził pod przysięgą, że te okazy nie są częścią naszej ziemskiej ewolucji.

Pokazał mumie "kosmitów" przed kongresem w Meksyku

Tuż po tym, jak Kongres USA przeprowadził publiczne przesłuchanie na temat możliwości występowania niezidentyfikowanych obiektów latających (UFO), także meksykański parlament po raz pierwszy zorganizował podobne wydarzenie.

We wtorek dwa ciała uważane za nienależące do homo sapiens gatunki zostały wystawione na widok publiczny w Kongresie. Uważa się, że te skamieniałe zwłoki mają co najmniej 1000 lat.


Wydarzenie poprowadził meksykański dziennikarz i ufolog Jaime Maussan, który od dziesięcioleci bada zjawiska pozaziemskie, a współgospodarzami pokazu byli meksykańscy naukowcy.

Wśród uczestników był też Ryan Graves, były pilot US Navy i dyrektor wykonawczy Americans for Safe Aerospace, który twierdził, że napotkał takie obserwacje podczas swoich lotów.

Te zmumifikowane okazy były trzymane w otwartych "trumienkach", aby wszyscy mogli je zobaczyć. Rzekomo zostały one odzyskane z Cusco w Peru.

Mumie przypominają E.T.

Maussan pod przysięgą powiedział, że okazy UFO zostały niedawno zbadane na Autonomicznym Uniwersytecie Narodowym w Meksyku (UNAM), gdzie naukowcy przeanalizowali dowody DNA przy użyciu datowania radiowęglowego.

- Te okazy nie są częścią naszej ziemskiej ewolucji... To nie są istoty, które zostały znalezione po wraku UFO. Zostały one znalezione w kopalniach okrzemek (glonów), a następnie skamieniały - powiedział Maussan uczestnikom, jak podaje hiszpański serwis informacyjny Marca.

Szczegółowa anatomia rzekomych stworzeń innych niż ludzie została również pokazana przed kongresem, aby udowodnić, że ich struktura anatomiczna jest inna. Postacie są niewielkiego wzrostu, mają duże czaszki, trochę jak słynny E.T. z filmu Stevena Spielberga.

Podczas wydarzenia, znany profesor Abraham Avi Loeb, dyrektor Wydziału Astronomii Harvardu i autor teorii Ouymuamua, za pośrednictwem połączenia wideo, wezwał rząd Meksyku do umożliwienia krajowym naukowcom zbadania możliwości istnienia obcych.


Odkrycie w Nazca w Peru

Jaime Maussan jest dziennikarzem, osobowością telewizyjną i ufologiem, który był zaangażowany w analizę 5 mumii odkrytych w Nazca w Peru w 2017 roku. "Nie-ludzkie" szczątki pokazane w meksykańskim kongresie podobno należą właśnie do tych mumii.

Odkryte w grobowcu w mieście Nazca, szkielety wydawały się należeć do stworzeń, które przypominały ludzi w ich wyglądzie fizycznym z dwiema rękami, dwiema nogami, parą oczu i głową. Tyle tylko, że mają po trzy palce.

Rosyjscy naukowcy badający odkrycie twierdzili, że DNA znalezione w mumiach mogło należeć do innej rasy. Profesor Konstantin Korotkov z Rosyjskiego Narodowego Uniwersytetu Badawczego twierdził, że niezidentyfikowane stworzenia "mogły być przedstawicielami pewnej rasy, która prawdopodobnie osiągnęła stadium zaawansowania znacznie wcześniej niż my. Może tysiące lat wcześniej".

ja

(Zdjęcie: Screenshot z materiału filmowego relacjonującego wydarzenia przed kongresem w Meksyku)

Czytaj też:


Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości