fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Rejestracja na festiwal biegowy taniej tylko do 30 listopada

Redakcja Redakcja Bieganie Obserwuj temat Obserwuj notkę 1
Festiwal Biegowy ogłasza promocję na swoje biegi – do 30 listopada można zaoszczędzić nawet 25%. O jakości wydarzenia niech świadczy jego frekwencja – tegoroczna edycja zgromadziła 12 tysięcy biegaczy. Zobacz, jak zaoszczędzić na Festiwalu Biegowym.

Festiwal Biegowy stanowi okazję do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu sportowym, które cechuje dobra atmosfera i rywalizacja. Uczestnicy wyrażają swoją satysfakcję z udziału, co potwierdza także imponująca liczba uczestników. W tegorocznej edycji, która miała miejsce w Miasteczku Biegowym w Piwnicznej, wzięło udział 12 tysięcy osób przez trzy dni.

Obok Festiwalu Biegowego organizowane są popularne wydarzenia towarzyszące – Festiwal Lachów i Górali oraz Festiwal Smaku. To zatem również święto folkloru i dobrej kuchni. Festiwal biegowy cechuje bogata oferta dystansów, każdy miłośnik sportów biegowych znajdzie więc odpowiedni dla siebie. Zarówno miłośnicy biegów krótkich, jak chociażby Biegu na 1 km czy Mili, jak i tych najdłuższych, a więc Biegu 7 Dolin na 61 czy 100 km, będą zadowoleni. Tylko do 30 listopada możecie zarejestrować się na Festiwal Biegowy o 25 proc. taniej.

Wyjątkowa promocja na Black Week

Ta wyjątkowa promocja z okazji Black Week dotyczy wszystkich dystansów. Organizator podaje, że za zapis na Iron Run trzeba teraz zapłacić jedynie 180 zł (wcześniej 240 zł), Bieg na 100 km - 165 zł (wcześniej 220 zł), Górski Koral Maraton - 128 zł (wcześniej 170 zł), Półmaraton - 60 zł (wcześniej 80 zł), Sądecka Dycha - 45 zł (wcześniej 60 zł), Mila - 15 zł (wcześniej 20 zł), a Bieg w Krawacie 7 zł (wcześniej 9 zł). Do tego należy doliczyć 10 zł opłaty rejestracyjnej.

Zarejestrować możecie się pod linkiem rejestracyjnym. Warto zrobić to właśnie do 30 listopada.

Najlepszą rekomendacją do uczestnictwa w festiwalu są wypowiedzi zawodników, którzy startują w nim od lat.

– Wrażenia są niesamowite. Biegłem w pełnym komforcie, choć nogi trochę odmawiały posłuszeństwa, bo to już mój czwarty bieg na festiwalu. Było jednak bardzo przyjemnie, kibiców na trasie też nie brakowało. Klimat jest bardzo fajny – mówił na mecie Rafał Czarnecki, tegoroczny zwycięzca Koral Maratonu.

- Na festiwalu jest bardzo fajnie. Przyjeżdżamy na niego z całą rodziną. Żona i dziecko mają co robić, ja biegam, więc jest super – uważa Kamil Walczyk, który wygrał aż trzy biegi w tym roku. – Festiwal jest świetny. Organizacja stoi na bardzo wysokim poziomie, wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Nie ma żadnych problemów, więc wrażenia bardzo fajne – twierdzi Aneta Szecówka, która wygrała Półmaraton. 15.

Festiwal Biegowy potrwa od 6 do 8 września. Z racji, że będzie to edycja jubileuszowa, to organizator zapowiada liczne niespodzianki i atrakcje.

Komentarze