Fot. Facebook
Fot. Facebook

Brutalny atak na przystanku. Nagranie z pobicia kobiety trafiło do sieci

Redakcja Redakcja Przestępczość Obserwuj temat Obserwuj notkę 51
Do brutalnego pobicia 33-latki doszło na jednym z przystanków autobusowych w Pabianicach. Napastniczką była inna kobieta. Pokrzywdzona trafiła po zdarzeniu do szpitala. Sprawą zajmuje się policja, która opublikowała wizerunek agresorki.

Brutalne pobicie na przystanku w Pabianicach

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem u zbiegu ulic Waltera Janke i Nawrockiego w Pabianicach. Pobita kobieta trafiła do szpitala, a następnie zgłosiła się o pomoc do lokalnej policji.

- 33-letnia pokrzywdzona złożyła już zawiadomienie w tej sprawie, policjanci prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania sprawczyni - powiedziała w rozmowie z tvn24.pl podkomisarz Agnieszka Jachimek z policji w Pabianicach.

 - Pokrzywdzona w rozmowie z policjantami przyznała, że nie ma zatargów z poszukiwaną kobietą. Została pobita najprawdopodobniej przez przypadek - przekazała mundurowa.


Strażnicy opublikowali nagranie. Do pobicia doszło przez pomyłkę?

Nagranie z całego zdarzenia opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych Straż Miejska w Pabianicach. Widać na nim kobietę, która z zaskoczenia atakuje drugą osobę na przystanku. Po pobiciu napastniczka wydaje się być zszokowana tym, co zrobiła. Strażnicy sugerują, że do pobicia mogło dojść... przez przypadek.

- Wczoraj ok. godz. 19:15 przy zbiegu ulic Waltera Janke/Nawrockiego, kobieta brutalnie pobiła drugą siedzącą na przystanku.
Poszkodowana została zabrana przez karetkę pogotowia na SOR. Z nagrania monitoringu wynika, że agresorka ... pomyliła ofiary. Wszelkie informacje o miejscu przebywania przestępczyni prosimy o przekazanie do KPP Pabianice ul. Żeromskiego - czytamy w opisie nagrania.MB

Fot. Kobieta zaatakowana na przystanku w Pabianicach. Źródło: Facebook.com/Straż Miejska w Pabianicach

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj51 Obserwuj notkę

Inne tematy w dziale Społeczeństwo