Z życia zadowolonego emeryta.
Tak dobrze nigdy jeszcze nie było! Pracowałem jak Homer Simson i dzięki temu mam wysoką emeryturę,nawet 14 -ta się nie należy,ale nie narzekam!
1 obserwujący
109 notek
30k odsłon
  219   4

A ciężarówkami nie mogą,autostradami?

Po 14 latach budowy swoją działalność rozpoczyna podnośnia statków w Niederfinow w Niemczech. Kosztująca ok. 520 mln euro gigantyczna budowla jest niezbędna do utrzymania połączenia wodnego między Berlinem a portem w Szczecinie.

Gigantyczny wzrost pierwotnych kosztów

- W ogromnym korycie podnośnika statki pokonują różnicę wysokości 36 metrów - jak w czymś w rodzaju wanny. To koryto waży z wodą około 10 000 ton. Ale nie tylko statki towarowe, ale także statki pasażerskie, łodzie motorowe i kajaki mogą korzystać z windy wodnej - powiedział Dietrich.

Podnośnia statków miała pierwotnie wejść do eksploatacji w 2014 roku -

Ale pojawiły się opóźnienia, wzrosły także koszty. W obecnym budżecie federalnym na budowę szacuje się 520 mln euro - poinformował w środę rzecznik federalnego ministerstwa transportu. W 2018 roku mówiło się o 300 mln euro.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-budowa-trwala-14-lat-i-kosztowala-520-mln-euro-niemcy-koncza,nId,6294922#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 A przecież gdyby natura chciała to by podnośnię zrobiła,czyż nie?
 

Trolli i tych od ad personam wywalam,bez ostrzeżenia!


Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale