0 obserwujących
85 notek
92k odsłony
  205   0

Komunizm przybył z Zachodu i nawet nie musi tam wracać.

Karol Marks był raczej Niemcem, pierwowzorem rewolucji bolszewickiej był wspaniały rewolucyjny wyczyn filozofii francuskiego Oświecenia i jakobińskiej utopii - "Liberté, Egalité et Fraternité ou la Mort..."

Pandemia komunizmu, mordercza Florencka Choroba pochodzi z Zachodu i nigdy nie musiała tam wracać.

Zawsze tam była.

 

Myślę, że naprawdę mało jest istotne kto konkretnie wysłał Lenina ze Szwajcarii do Rosji. Faktem jest, że operacja została powierzona Sztabowi Generalnemu pruskiej armii, który zrealizował ten zamiar, wykorzystując służby specjalne (wydział IIIb). Zapakowali kilka osób do zaplombowanego wagonu kolejowego i zawieźli do Rosji, solidnie zaopatrując w pieniądze potrzebne do finansowania tej napaści. Były na przykład fundusze na finansowanie ponad 60 tytułów komunistycznej prasy. Były pieniądze na propagandę, była dobrze zorganizowana współpraca z niemieckim wywiadem i szybko przejmowanymi rosyjskimi służbami specjalymi. Razem z Leninem jechał w tym wagonie jego "oficer prowadzący"! Zapomniałem jak się ten facet nazywał, chyba Aleksander Parvus.

Pruski Sztab Generalny zamierzał potraktować zarazę rewolucji komunistycznej jako sposób na sparaliżowanie Rosji w czasie wojny. Było to wzorowe zastosowanie narzędzi wojny informacyjnej w najczystszej postaci.

[2 - trasa podróży pociągu z emigrantami rosyjskimi w słynnym tzw. "zaplombowanym wagonie" wiodła ze Szwajcarii przez Berlin, dalej statkiem do neutralnej Szwecji, pociągiem do granicy należącej wówczas do Rosji Finlandii i wreszcie pociągiem z Finlandii (wobec zmiany rozstawu torów) dotarli do Piotrogrodu. Przepuszczenie przez terytorium państwa wojującego na zasadzie eksterytorialnego tranzytu obywateli państwa, z którym Niemcy prowadziły wojnę było wówczas i pozostaje do dziś wydarzeniem bez precedensu w prawie i stosunkach międzynarodowych.]

 

["Wywiad niemiecki już w 1915 za zgodą cesarza Wilhelma II, wdrożył tajny program "rewolucjonizacji i insurekcjonizacji"[7] - jego praktyczną realizacją zajmował się wydział III b niemieckiego Sztabu Generalnego. Celem programu było, poprzez aktywne wspieranie działalności bolszewików wymierzonej w carat, wewnętrzne osłabienie Imperium Rosyjskiego i jego armii, a po zwycięskiej rewolucji wyeliminowanie Rosji z wojny, co ułatwić miało zwycięstwo Niemiec na froncie zachodnim. Z kolei przemysł niemiecki miał uzyskać dostęp do bogactw naturalnych Rosji i jej zasobów gospodarczych[8]".- Wikipedia, hasło "Rewolucja październikowa"]

 

Napisałem kiedyś, już parę lat temu:

 

Komunizm XXI wieku, nieco tylko zmienił technikę maskowania, dostosowując się do zmiany warunków. Maskuje się skutecznie, używa nieco innej frazeologii, ale jego istotne atrybuty nie zmieniły się. Komunizm dzisiaj, w 2007 roku, jest nawet agresywniejszy i bardziej destrukcyjny, niż kiedykolwiek. Do przeprowadzenia dowodu sformułuję współczesną definicję, wyprowadzoną z modelu komunizmu, jako formacji pasożytniczej.

Przyjmuję hipotezę, że cechy, odkryte przez pruski Sztab Generalny są rzeczywiście atrybutami komunizmu.

Przedstawiona niżej definicja jest wersją roboczą, proponowaną jako wniosek z przedstawionego wcześniej rozumowania.

Tak stary jest rodowód współczesnej definicji komunizmu!

 

 

WSPÓŁCZESNA DEFINICJA KOMUNIZMU

 

Komunizm jest grupą wpływu, złożoną z ludzi interesu, świadomie i celowo realizujących plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w państwach, aż do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego.Cel w niej opisany może być osiągany wszelkimi, dostępnymi środkami. (-)

Koniec definicji. (Uzupełnienie w.s_media.)

 

* * *

 

1Maud w nocie "Przypadek. Wolność moralna", wskazała na intrygującą publicystyką Mishy Glenny, piszącego o nierozerwalnym powiązaniu komunistycznych służb specjalnych i splecionych z nimi macek rosyjskiej mafii, przenikającej życie publiczne, politykę i gospodarkę wszystkich krajów współczesnej Europy Wschodniej.

 

Rewolucja i komunizm od początku

były kombinacją operacyjną

służb specjalnych z kryminalna zbrodnią i lewicową utopią.

Tak było od pierwszych sekund ich istnienia, zanim strzały z Aurory się komukolwiek przyśniły. Czy to były państwowe służby specjalne, czy układy mafijne, zawsze jest to tylko jeszcze jeden gatunek zbrodni i zuchwałego przestępstwa.

Niszczący napad rabunkowy z zamiarem nieustannej i łatwej grabieży.

Cała europejska lewicowa i rewolucyjna tradycja ma swoje korzenie w operacjach specjalnych wojskowych służb specjalnych, wzorujących się na jakobińskiej rewolucji francuskiej.

Jest to zagrywka z serii:

"Chcesz tanio zniszczyć jakiś kraj,

zastosuj środki propagandowej napaści,

użyj wojny informacyjnej"

Rząd PO jest żywym przykładem amunicji tego rodzaju napaści. Na własne nieszczęście, politycy tej formacji nie mają zielonego pojęcia o tym, że amunicja raz wystrzelona ginie.

Tyle kariery, ile huku po wystrzale.

 

Inaczej mówiąc, komunizm jest nowym, wynalezionym w XX wieku gatunkiem zbrodni. Jest to przestępstwo, którego ofiarą padają całe państwa, całe społeczeństwa. Bandyta rabujący w ciemnym zaułku obezwładnia okradanego człowieka cegłą, skarpetą z piaskiem, albo straszy zardzewiałym rewolwerem.

 

Komunizm obezwładnia swoją ofiarę

napadem ideologicznym, agresją aksjologiczną,

niszczącą wszystkie wartości

tworzące cywilizacyjną bazę kulturowej

tożsamości niszczonej cywilizcji.

 

Jak każdemu bandziorowi, jak każdemu napastnikowi chodzi tylko o obezwładnienie oporu.

Czym walnie człowieka w łeb - wszystko mu jedno.

Może być marksizm, poprawność polityczna, albo lenistwo i cynizm postmodernistycznego, neoliberalnego nihilizmu.

Filozofia niczego.

Najważniejsze, aby można było rabować bez oporu.

________________________________________________________

48.600

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale