11 obserwujących
295 notek
205k odsłon
260 odsłon

Pożar Notre Dame to był spisek, tak jak 911 określił YT

Wykop Skomentuj2

Tytuł jest tak głupi jak metody rozwijane przez You Tube. Natomiast prawdziwym problemem jest niezauważany fakt szaleństwa w cenzurze. Och jakież to niespiskowe, że to kopia działań Pejsbuka i polityki USA, które teraz zaczęło tworzyć prawo obowiązujące w innych krajach. Powraca prawdziwa demokracja morderców i sprawców holocaustu Indian i zwierząt.

Konkretnie o co chodzi ? Już cytuję artykuł z Rzepy.

https://www.rp.pl/Media/190419496-Youtube-oznaczal-filmy-z-Notre-Dame-jako-teorie-spiskowe.html


Wkrótce po tym, jak największe stacje telewizyjne uruchomiły na Youtube swoje transmisje z Paryża, relacjonując pożar katedry Notre Dame, portal zaczął nieprawidłowo oznaczać nagrania jako możliwe źródła dezinformacji i zaczął przekierowywać widzów do treści o atakach terrorystycznych z 11 września 2001 roku.


to ta śmieszniejsza część, Zgroza ogrania przy dalszym czytaniu:


YouTube wprowadził w zeszłym roku funkcję pola tekstowego, która ma zwalczać rozpowszechnianie teorii spiskowych, w tym tych, które kwestionują ataki z 11 września.


Po kwestionowaniu holocaustu, teraz kwestionowanie wybuchowego wyburzenia WTC, uznane przez tysiące inżynierów z całego świata, staje się obiektem walki ideologicznej - propagandy i cenzury.

I jak tu zrozumieć, że ktoś może być antysemitą ?

NWO dzieje się na naszych oczach i widać to coraz brutalniej, chociaż etykieta "spiskowca", czy "zamachowca" niezmiennie oznacza kogoś głupiego, w pojęciu "wykształconych z dużych miast".
Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale