No nie dziwię się teraz, że komentarze na jej blogu mają tylko fani PO, antyPOwcy nie mają wstępu...Jestem zbanowany i czuję się świetnie...Razem z Niedogrzanym Miękiszem jesteście po jednych pieniądzach....kiedyś jacyś POwscy blogerzy wykazywali małość banujacych...nie jestescie lepsi...czyżby to była płachta na ciebie? hahaha, a tak się wyżywaliście na Warzychach, Ziemkiewiczach...jestescie tacy sami... teraz parafrazując twojego idola Niesiołowskiego: won stąd do Lisa, powska lizusko!!!!
463
BLOG



Komentarze
Pokaż komentarze (11)