Kibice z całej Europy pytają, dlaczego nie wybrano Krakowa jako jednego z organizatorów meczy...Donald odpowiada, dlatego abym miał w Gdańsku stadion pod domem....Tak to polityka wpływa na świat i dlatego warto się interesować oraz mądrze głosować. Dzięki temu nie będziemy się wstydzić i odpowiadać dlaczego taką głupotę się robi...Już tłumaczyłem jak tanio można było zorganizować ME2012...nie wspomnę już pominięcia tradycji sportowych regionów przy wyborze i ilości klubów, które po ME mogły korzystać z tych stadionów...no cóż w Gdańsku w sezonie letnim chętnie wystąpi Maryla Rodowicz czy Bajm...
373
BLOG



Komentarze
Pokaż komentarze