17 obserwujących
821 notek
1270k odsłon
761 odsłon

Nareszcie! W końcu pierwsza prawdziwa manifestacja w obronie demokracji i praworządności.

Wykop Skomentuj29

image

8 lutego o godz. 12 przed Trybunałem Konstytucyjnym w Warszawie będzie można zademonstrować swoje przywiązanie do państwa prawa, suwerenności, konstytucji i opowiedzieć się za realną reformą wymiaru sprawiedliwości. Komitet "Suwerenni" oraz Kluby "Gazety Polskiej" organizują demonstrację, a redaktor naczelny "GP" Tomasz Sakiewicz apeluje o pełną mobilizację.

Jedno jest pewne - Polacy mają już dość nietykalności środowiska sędziowskiego i oczekują realnej reformy wymiaru sprawiedliwości. Środowiska "Klubów Gazety Polskiej" już wkrótce zamierzają to pokazać. - Ze wszystkich niemal klubów „Gazety Polskiej” i wielu innych środowisk płyną żądania, byśmy włączyli się w obronę suwerenności Polski, konstytucji, Trybunału Konstytucyjnego oraz reformy wymiaru sprawiedliwości. Już czas się zorganizować się i powiedzieć wyraźnie, że Polacy nie dadzą sobie narzucić żadnej formy podległości, że suwerenność Polski jest dla nas wartością niezbywalną.

Zawiązał się komitet „Suwerenni”, do którego zapraszamy przedstawicieli organizacji społecznych. Na czele komitetu stoi Adam Borowski, legendarny bohater podziemia, szef warszawskiego klubu „GP”. Proszę wszystkich klubowiczów o pełną mobilizację przy organizacji przyjazdu na ten dzień do Warszawy. Od naszych władz oczekujemy pełnej determinacji w obronie reformy sądów i w obronie polskiej suwerenności, ale od samych siebie też musimy wymagać. Bez wspólnego wysiłku ta bitwa nie będzie rozstrzygnięta - mówi Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej".


Nareszcie!  W końcu będzie miała miejsce pierwsza prawdziwa manifestacja w obronie demokracji i praworządności. Każdy kochający suwerenną Polskę powinien tam być. Naoglądaliśmy się do tej pory agresywnych występów komediantów ulicznych, wożonych od miasta do miasta, niczym cyrk obwoźny i wspierających Targowicę, używających fałszywych argumentów i profanujących Konstytucję. Czas z tym skończyć i pokazać zdrajcom szkalującym Polskę, gdzie ich miejsce.


https://telewizjarepublika.pl/kluby-gp-zapraszaja-na-demonstracje-w-obronie-reformy-sadow,90747.html

Wykop Skomentuj29
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka