20 obserwujących
866 notek
1371k odsłon
2176 odsłon

Ostrzelano biuro poselskie Ryszarda Czarneckiego w Nowym Dworze. Ponad 70 kul.

Wykop Skomentuj154

image

W nocy ostrzelano biuro poselskie Ryszarda Czarneckiego. Okazuje się, że strzelono ponad siedemdziesiąt (70!) razy. W nocy ostrzelano moje biuro poselskie w Nowym Dworze Mazowieckim przy ulicy Sukiennej 80. Jak dowiedział się portal niezalezna.pl w kierunku budynku oddano siedemdziesiąt parę strzałów. „Zaczyna się od słów, kończy się na kulach albo podpalaniu, jak to było w przypadku minister Beaty Kempy” – mówi nam Ryszard Czarnecki.


Policja od samego rana jest na miejscu. Prowadzone jest śledztwo.  Policzono kule. Oddano siedemdziesiąt cztery strzały w kierunku budynku i okna. Ktoś musiał poświęcić sporo czasu na wystrzelenie ponad siedemdziesięciu  kul. Zwłaszcza, że nie były to strzały oddawane w serii, a pojedynczo. Europoseł PiS zwrócił się z apelem do polityków opozycji. Oczekiwałbym jednak reakcji polityków opozycji, ponieważ od nagłośnienia tej sprawy minęło już przeszło trzy godziny, a na razie słyszę bardzo głośne milczenie, tak jakby nic się nie stało - zaznacza Czarnecki.

Czyżby same obraźliwe krzyki i wyzwiska już nie wystarczały i opozycja postanowiła przejść na wyższy poziom agresji? A co będzie jeszcze do wyborów?

Wykop Skomentuj154
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo