Antydotum
Mówienie prawdy jest czynem rewolucyjnym.
1 obserwujący
11 notek
24k odsłony
216 odsłon

Pan Marszałek hajluje

Wykop Skomentuj4

Im bliżej wyborów do Parlamentu Europejskiego tym z większą obsesją tropiony jest faszyzm u konkurentów politycznych. Tropicielem został też marszałek Mazowsza Adam Struzik, który chciał oskarżyć Konfederację o faszyzm, a PiS o bierność wobec faszyzmu.

Trudno zgadnąć czy i dlaczego zależy temu panu na propagowaniu symboli i gestów hitlerowskich. Jaki bowiem byłby inny powód aby w mediach społecznościowych publikować zdjęcie, na którym widać hajlujących mężczyzn i to podczas rządów jego partii PSL.

„Kolejny raz kieruję pytanie do Jarosława Kaczyńskiego, Joachima Brudzińskiego i Macieja Wąsika! Czy śpicie spokojnie?” – napisał Adam Struzik.

Nie wiem jak się czują wyrwani do odpowiedzi panowie i czy pan Marszałek Struzik chciał sobie ulżyć po strajku nauczycieli usiłując pouczać polityków partii rządzącej.

Zdjęcie, które udostępnił Adam Struzik, pochodzi z września 2015 roku. Jak informuje Wirtualna Polska, zostało wykonane podczas antyimigranckiego marszu w Łodzi za rządów koalicji PO-PSL.

image

„Marszałek Struzik powoli staje się PSL-owskim symbolem hejtu i fejku. Fejk ze zdjęciem hajlującego głupka podał dalej Pan poseł Borys Budka” – napisał Sebastian Kaleta. „Mam nadzieję, że się wycofa z tego skandalicznego kłamstwa” – dodał.

image

 Piękny strzał w kolano” – komentują internauci.

Tyle że zamiast od razu strzelać sobie w kolano pan marszałek powinien najpierw puknąć się łepetynę. Inaczej pan Struzik struga ale z siebie.

"pracowity" jak Tusk,
"wykształcony" jak Bartoszewski,
"kulturalny i uprzejmy" jak Niesiołowski,
"prawdomówny" jak Michnik i Kopacz ,
"przyzwoity" jak Nitras
"meloman" jak Szczerba
"kulturalny" jak Sikorski,
"zorganizowany" jak Pitera,
"przystojny"jak Ćwiąkalski,
"skromny" jak Wałęsa,
"wierny w związku" jak Sawicka
"obiektywny" jak TVN24 i GW,
PRYMITYWNY jak olek A nadal.

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale