3 obserwujących
149 notek
41k odsłon
  277   1

Kucharka prezesa orzekła że prawa człowieka są niezgodne z Polską Konstytucją!!!

Na Ukrainie trwa wojna, Polska stoi obecnie przed największym wyzwaniem od `89: jak poradzić sobie i pomóc uchodźcą z Ukrainy oraz jak utrzymać jedność Europy w wywieraniu coraz to większej presji na Rosję, tak aby ta porzuciła swoje imperialistyczne zamiary.

Prezydent Duda i Premier Morawiecki dwoi się i troi aby uzyskać jak największe wsparcie Ukrainy i robią to zadziwiająco dobrze i skutecznie. Polska na chwile przestała prowadzić politykę konfrontacji z zachodem i niemal że stanęła na czele koalicji antyrosyjskiej, często dyktując warunki które UE realizuje. Toczą się rozmowy o odblokowanie funduszy unijnych i są przecieki że jest na to duża szansa. Polska szybko wyszła z zaułka izolacji w jaki wpędziły nas rządy PIS i nagle jest obok Ukrainy w centrum uwagi świata i wszyscy patrzą na Polskę z podziwem i uznaniem.

Pytanie pozostaje gdzie w tak trudnych czasach jest Minister Obrony Kaczyński. Jak to na prezesa przystoi kiedy zrobiło się niebezpiecznie to się schował do szafy i nawet wyborcy PIS chcieli by aby w tej szafie siedział jak najdłużej. Niestety mimo że prezes w tej szafie siedzi to jednak nie podoba mu się że Polska się jednoczy i Polska odnosi ogromne sukcesy i zaczyna pociągać za te swoje sznureczki aby Polaków na nowo skłócić. Otóż osobista kucharka prezesa pełniąca funkcje tak zwanego prezesa TK orzekła dzisiaj że Konwencja Praw Człowieka jest niezgodna z Polska Konstytucją. Według Przyłębskiej Polakom nie przysługują prawa człowieka.

https://wiadomosci.wp.pl/trybunal-konstytucyjny-wrocil-do-badania-wniosku-ziobry-6745753228098144a

Pytanie pozostaje czy w takiej sytuacji kiedy decydują się losy Polski i Europy środkowe i kiedy na horyzoncie pokazują się zagrożenia militarne i społeczne jakich jeszcze nie widzieliśmy od `89, tak głupi wyrok Polskiego TK jest czystą głupotą prezesa (nikt nie ma wątpliwości że kucharka nie wydaje takich orzeczeń samodzielnie) czy jest to celowe działanie agentury Rosyjskiej zainstalowanej w Polsce mającej na celu rozsadzić od środka budzącą się jedność Polaków i rozsadzić koalicje antyrosyjską której Polska jest graczem frontowym?

Kaczyński nawet Morawickiemu i Dudzie będzie zazdrościł sukcesów i będzie chciał zniszczyć to co udało się im zbudować.

Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale