3 obserwujących
146 notek
41k odsłon
  96   0

Inflacja bije kolejny rekord 12.3% a Morawiecki ogłasza sukces bo nie 60%

Jak podaje GUS inflacja w Polsce w Kwietniu wzrosła do kolejnego rekordu od 26 lat czyli do 12.3%.

Co na to partia rządząca i Morawiecki?

Ano Morawiecki chwalił się w styczniu że "obniża" inflacje po przez wprowadzenie tarczy antyinflacyjnej i po tej obniżce Morawieckiego inflacja wzrosła z 9% w styczniu do 12.3% teraz i niemal na pewno w przyszłości będzie większa.

Co robi partia kiedy siedem lat temu odziedziczyła niemal 0% inflacji i po przez swoje działania doprowadziła do ponad 12% inflacji?

Ano Morawiecki ogłasza sukces ponieważ zamiast 60% inflacji mamy tylko 12.3%. Zwolennicy PIS są mu bardzo wdzięczni za tą łaskawość.

Obecnie Nauczyciele zarabiają już prawie stawkę minimalną i jak się okazuje według partii podwyższenie im wynagrodzeń o 20% spowodowało by ogromną inflacje a to że politycy w zeszłym roku dali sobie 60% podwyżki to już inflacji nie powoduje.

Obecnie szacuje się że w Polsce brakuje 10 000 Nauczycieli i przy inflacji 12.3% dostaną oni 4% podwyżki. Po co partii wykształceni Polacy? Wykształceni jakoś nie chcą być wdzięczni za dobrodziejstwo partii, czyli wykształceni obywatele są dla partii zagrożeniem i najlepiej jakby wszyscy wyjechali do pracy w Niemczech. Partii wykształceni przeszkadzają w rządzeniu i ciągle im się coś nie podoba.

Morawiecki straszy obywateli że jak Tusk dojdzie do władzy to będzie 60% inflacji tylko że pod koniec rządów Tuska inflacja została zduszona do 0% (efekt priorytetu inwestycji nad socjalem) a odkąd rządzi pis inflacja nieustannie rośnie (efekt priorytetu wydatków socjalnych kosztem inwestycji).

Na koniec o strajku chciwych kontrolerów gdzie żadnego strajku nie było i niema. Otóż jakiś czas temu polityczne kierownictwo kontrolerów zaczęło zmieniać regulamin pracy na niekorzyść pracowników i bezpieczeństwa lotów, po czym zaproponowała kontrolerom lotów nowe kontrakty z ogromną obniżką ich pensji. Ponieważ pracownicy w większości nie podpisali nowych gorszych kontraktów, dlatego dostali oni wypowiedzenie z którego postanowili skorzystać i odejść z pracy. Czyli partia sama zwolniła tych kontrolerów a teraz bohatersko ogłasza rozwiązanie problemu który sama sprowokowała. Nie ma żadnej akcji protestacyjnej kontrolerów lotu i nie było, ponieważ żaden z kontrolerów lotu obecnie nie strajkował a jest ogromny bałagan spowodowany faktem że jakiś partyjny dał wypowiedzenia pracy 75% kontrolerów lotów.

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale