
https://www.youtube.com/watch?v=h1kYk7c3B9c
Skoro pisze te słowa, to na pewno jestem agenturo komunistyczno-pisofsko i ukryto opcjo kacapsko-putinowsko-moskiewsko. Muszę niestety zdekonspirować się i pochylić się nad rozkosznym puchaczem z USA - lansowanym z niewiadomych dla mnie względów w programie wRealu24.pl. Witek z USA bo o nim mowa, niewątpliwie ma swoje pięć minut i postanowił wykorzystac je do maksimum. Rozsiadły wygodnie w ciasnym pokoiku przed komputerkiem, z malowniczym nieładem za plecami i wypełniwszy połowe ekranu swoim licem, nawija prawie bez zajaknięcia, przez godzine i nawet więcej. " Najlepszy korespondent z USA" jakiego posiada wRealu24pl. Najlepszy na jakiego ich stać?
Organizator, jak sam mówi o sobie, 30 manifestacji w USA ( kto widział? kto słyszał?) postanowił zorganizować 31szą i wybrał w tym celu dzień 31 marca 2019 roku. Ten sam na który przewidziany jest Wielki Protest Polonii przeciwko Prawu 115-171(Act S.447). Ludzie mają prawo protestować i wyrażac swoje opinie kiedy cos sie im nie podoba. Jednakże w przypadku podziału dwóch manifestacji jakie ma miejsce w NYC i w innych miejscach w USA - dobór daty nie moze byc przypadkowy i może nawet chodzi o coś więcej niż selflans Witka z USA. Pytanie po co i o co?
Siedzi ten facet zatem u Roli i nawija co mu ślina na język przyniesie a ja siedze z drugiej strony ekranu i zastanawiam sie na co ten gostek liczy?
Bla, bla, bla, ple, ple, ple, hi, hi, ha, ha i wiemy już, że Witek jest jedynym organizatorem protestu po drugiej stronie Avenue bo pod samym Konsulatem nie można. Sam poszedł, sam załatwił i nikt za nim nie stoi...dlaczego zatem informacja o tej wojnie Witka z USA z Izraelem znajduje sie na plakacie organizacji stworzonej do zrealizowania pomysłu Wielkiego Protestu Polonii przeciwko Prawu 115-173 (Act S. 447) ? Na dodatek sprytnie wsadzone na drugie miejsce pod zawiadomieniem o proteście na Federal Plaza i przed informacjai o miejscach innych protestów ? Przecież protest Witka z USA ma odbyć się niby najwcześniej. Powinien zatem być na pierwszym miejscu. Niepowinien? Jak to się stało że organizatorzy zgodzili sie żeby Witek doczepiał sie pod nich ze swoją inicjatywą? Przecież sprawia to wrażenie że uczestnicy protestów w innych niż pod Konsulatem miejscach, popierają ten pierwszy atak " z partyzanta" za którym stoi tylko Wicio. Czy na pewno popierają? Podpisy pod plaktem z informacją o organizatorach, świadcza, że, tak. Brakuje tylko nazwiska Witolda Rosowskiego - organizatora Marszu na Konsulat Generalny Izraela. Dlaczego brakuje? Skromny taki?
Żeby nie było wątpliwości. Popieram Wielki Protest Polonii ale jestem przeciwny dołączania się do niego prywatnego działania Witka z USA.
Dużo pytań o Witka. Dużo pytań. Kim jesteś Witoldzie Rosowski i dlaczego publicznie kłamesz? Kłamiesz np. o tym, że red Sakiewicz jedzie do USA, żeby nie dopuścić do protestów. Skąd ta wiedza biorąc pod uwagę żę pobyt Sakiewicz w USA zaplanowany był już kilka tygodni wcześniej nim zrodził się pomysł protestów?
Czy prawdą jest, że konćzył jako mały Witek, studia w Pradze czeskiej - kiedy ta była jeszcze stolicą Czechosłowacji - korzystając z uprzywilejowanej pozycji ojca w peerelowskiej ambasadzie? Czy prawdą jest, że jego siostra studiowała w czasach słusznie minionych PRLu na Uniwersytecie Łomonosowa w Moskwie? Tłusto żyli za komuny. Ło, ło...jeżeli to prawda.... jesłi wszystko co sie mówi o Wici w USA jest prawdą, to skąd ta nagła konwersja na patriotyzm?
Możę się Rola go spyta o to - następną razą - jak go bedzie miał "na żywo" w studio wRealu24pl.?
Wracając do wczorajszego ubawu. Ze swadą wodzireja - jak na jakim wiejskim weselu - prawi Wituś u Roli o swoim proteście. Że potrzebny...bo coś tam. Że niepolityczny...no bo jak inaczej? Że bez mikrofonów i nagłośnienia...bo jeszcze ktoś mógłby mu ten mikrofon wyrwać i coś tam powiedzieć...Że wystrzegać się będą prowokatorów i nawet ma zorganizowane specjalne oddziały do ich wykrywania...taki Konowicz zza Wielkiej Wody ...ho, ho, tak, tak.
Sam Witek nie będzie mówił nic, tylko sobie pośpiewają i później Witek z USA prowadzacy relacje dla Roli na żywo - będzie robił wywiady z uczestnikami i wysłuchiwał ich opinii. Cała Polska i cały świat będzie znał ich opinie i twarze. Dobre panisko z tego Witusia.
O korzyściach i szkodach z tej manifestacji porozmawiamy w poniedziałek. Salutem agenturalnym - komunistyczno-pisofsko i ukryto opcjo kacapsko-putinowsko-moskiewsko - żegam się z Wami - zdekonspirowany - Gatto Grande - ProvoCatio. YO!

Inne tematy w dziale Polityka