Blog
Konserwatysta w postkonserwatywnym świecie
Artur Górski
Artur Górski poseł na Sejm, doktor nauk hum
0 obserwujących 119 notek 121977 odsłon
Artur Górski, 24 stycznia 2013 r.

PODOLACY - spotkanie autorskie

Zapraszam na spotkanie promocyjne mojej książki pt. "PODOLACY. Obóz polityczny i jego liderzy", które odbędzie się w dniu 25 stycznia (piątek) o godz. 17.00 w Towarzystwie Miłośników Historii w Warszawie, Rynek Starego Miasta 29/31, sala im. J. Lelewela. 

 

 Z recenzji Podolaków A.Górskiego:

 
"Historia myśli politycznej, szczególnie polskiej, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno wśród badaczy,ale także i czytelników, co jak się wydaje, jest doskonałą rekomendacją dla książki, która wyszła spod pióra dra Artura Górskiego. 

Szczególną cechą pracy przedstawionej do recenzji jest to, że została poświęcona nie jednemu z polityków, ale całemu obozowi politycznemu. Współcześnie autorów stawiających sobie za cel przedstawienie doktrynalnego i politycznego wymiaru aktywności dużego środowiska politycznego jest stosunkowo niewielu.
To właśnie w gronie tych nielicznych należy ulokować książkę dra Artura Górskiego". 

dr.hab. Włodzimierz Biernacki, prof.UJ
 
 
Podczas spotkania wygłoszę odczyt o Podolakach, a także głos zabierze jeden z recenzentów mojej książki prof. Włodzimierz Bernacki. Książka zawiera opis i historię obozu politycznego ziemian konserwatywnych, działających w Galicji Wschodniej w okresie autonomii galicyjskiej, w latach 1866-1918, a tekże sylwestki polityczne 50 liderów tego obozu. Książę wydało Wydawnictwo DiG, ss. 340, 23 fotografie.
 
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @kazjod Ziemi Polak z Polski na Litwie nie kupi. Prawo nie zezwala. Znałem jednego, co...
  • @Zet Over Pisałem o "dawnych Kresach Rzeczypospolitej". Czy podważa Pan fakt, że te ziemie na...
  • @Cecil Jak pisał Łysiak w Uważam Rze: Trzeba mierzyć wysoko...

Tematy w dziale