0 obserwujących
9 notek
25k odsłon
157 odsłon

Wersje robocze apelu, do korekty i poprawek

Wykop Skomentuj167
_______________________________________________________________________________   Adres url: http://img406.imageshack.us/img406/8118/apelaspirynypc6.jpg
kod na fora z BBCode
[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8118/apelaspirynypc6.jpg[/IMG]___________________________________________________________________ A to jest adres do tej wlepki:
http://images34.fotosik.pl/213/fb00f1cb56fd84bamed.jpg_____________________________________________________________________________
Nizej jest ten waqriant, jego adres url: http://img441.imageshack.us/img441/605/apel24apv8.jpg
od natenczas. Jest kłopot z symetrią, nie ma spacji po przecinku "S24,ogła.". Jeśli mozesz poprawić, chętnie wkleję w lepszej wersji. michael
   _______________________________________________________________________________
Wariant 1a (motto po polsku)

 My,  blogerzy piszący w S24,
ogłaszamy

BOJKOT
obcych mediów w Polsce.
 Motto:
"Kochamy   rodziców,  miłujemy  dzieci,  drodzy  są   nam  krewni,
domownicy,  ale  wszystkie  owe  każdego  z  nas afekty  łączy  w
sobie jedna Ojczyzna, za którą kto   będąc prawym człowiekiem
– wahałby się oddać życie,  jeśli  tylko mógłby się jej przysłużyć? 
       O ile zatem bardziej potępienia godna jest nikczemność tych,
którzy rozczłonkowali Ojczyznę  swoimi zbrodniczymi postępkami i
zarówno uprzednio jak i teraz - działają na jej doszczętną zgubę”
Cycero, De officiis 1.57 

 

APEL  

Jestem Polakiem, mam więc obowiązki polskie.
Ale mam też prawa, mam prawo do podmiotowości 
jako Polak w suwerennej Polsce. 
 

Nosimy Polskę w naszych sercach.
Chcemy ją lepiej poznawać, jej służyć, budować ją  i  ulepszać.
Potrzebujemy rzetelnych informacji o Polsce i świecie i mamy do nich prawo.

Tymczasem dzień w dzień poddawani jesteśmy tresurze i dezinformacji przez zawłaszczające polską przestrzeń medialną antypolskie molochy typu TVN, niemiecki "Dziennik" czy wybijającą się w kłamstwie i manipulacji "Gazetę Wyborczą".
Jesteśmy obrażani i wyzywani w niewybredny sposób za sam fakt bycia Polakami, za przywiązanie do własnej historii, tradycji, religii.
Najwyższy już czas upomnieć się o własną godność i przyrodzone nam prawa, o dorobek i dziedzictwo naszych przodków, którzy często nie szczędzili życia byśmy mogli żyć wolni.

Pamiętajmy, że życie jest nam dane, ale i zadane.
Żyć godnie i zapewnić godne życie naszym dzieciom
jest naszą świętą powinnością.

Nic nie usprawiedliwi grzechu zaniedbania i zaniechania, jeśli nadal pozwolimy się wieść na manowce kłamcom, uzurpatorom i fałszywym autorytetom.
Być może wygodnie jest żyć z mentalnością niewolnika, dreptać na krótkiej smyczy i wyręczać się w myśleniu michnikowszczyzną.

Ale kto chce być wolnym  -  musi podjąć wyzwanie, trud i odpowiedzialność za losy własne, swojej rodziny i Ojczyzny. 

Zbłądzić może każdy,
ale po tylu latach niezliczonych kłamstw i manipulacji  kupowanie  np. Gazety Wyborczej, oglądanie TVN24, reklamowanie się w nich, czy kupowanie reklamowanych tam towarów jest świadomym wspieraniem finansowym wrogiej nam machiny medialnej. 

NIE  MUSISZ  -  NIE  KUPUJ ! 

_______________________________________________________________________________  Wersja graficzna, zaproponował ją natenczas, może być wklejana jako obrazek, adres url: http://img241.imageshack.us/img241/638/wariant2avd9.jpg   ______________________________________________________________________________________________ Wersja graficzna: RÓŻNE KODY - MOŻNA WYBRAĆ:http://www.box.net/encoded/8005885/148596166/b0eb5765706b2ecda3cfc82554d...
http://img127.imageshack.us/img127/7020/apelaspirynypa1.jpg

kod na fora z BBCode
[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8118/apelaspirynypc6.jpg[/IMG]
http://www.blog.media.pl/node/2495#comment-572

wybór do pobrania duży - każdy moze brać ten, który mu sie podoba
Jest jeszcze tekst nowego blogera, odpowiadajacy naszej idei2008-04-11 18:33 Maryla______________________________________________________________________________________________ Niezbędne informacje o zwartej grupie z aspiracjami:
Pomysłodawcą jest Aspiryna, Liderem zwartej grupy jest maryla
, autorem tekstu Apelu jest MacGregor. Wrowadzenie do idei akcji bojkotu sprzedajnych mediów jest do czytania i proponowania nowych pomysłów jest dostępne tutaj << link Czy ma ktoś ochotę na próbę sił z realem? Dalsza część tej dyskusji, uwagi, wnioski i ksiązka życzeń i zażaleń tam << link
 Bojkot obcych mediów w Polsce - akcja!
Lista  wojowników i sympatyków zwartej grupy: maryla, michael, …
będzie systematycznie uzupełniana.
A oto są nasi przyjaciele, którzy już Apele wystawili, to są nasi koledzy, którzy pracowali przy przygotowaniu akcji. Znaczek (A) jest potwierdzeniem, że byliśmy, widzieliśmy wystawiony apel, pięknie dziękujemy. Wprowadzam też inne oznaczenia: (I) to jest informacja o nas, (W) gdy ktoś do akcji przyłącza się tylko wlepką. Ale jeśli obok wlepki jest własne wyrażenie poparcia, jest apel "od siebie", daję (A). Liczy się treść, nie forma. (P) to jest informacja o różnych formach wyrażenia poparcia.  Proszę wszystkich o informowanie, gdzie POZA S24 pojawiły się znaki, banery, wpisy i inne formy informacji o naszej akcji:
triarius (A), jan.nowak1 (A), natenczas (A), Aspiryna (A), maryla (A), Franek (A), ŚpiEwka (A), bili (A), Lista Obecności (A), victor... (A), michael (A), Debata Polska (A), Waits (A), Ocalony na Forum Łysiakomanii (I), antysalon (A), Katrine* (A), Rzepka (A), Budyń78+ (A), Yarrok (A), Unicorn (A), MacGregor (A), Venissa (A), adamkonrad (A), my.uczennice.vi.liceum (A), nie.z.po-zbanowany (A), gawrion (A), AdamH (A), Kuki (A), blog.media.pl (A), Polak jeden (A), hrabia Pim de Pim (A), stoję z boku i patrzę (A), Katarzyna (A), SamOgon (A), jazgot (A), Free Your Mind (A), DoktorNo (A), Wojtas (A), marcins (A), Emisariusz IV RP (A), Marion (A), ckwadrat (A), MarkD (A), wilku (A), danz (A), classical_Blueslover (W), FunnyFish (A), nowy33 (Kasandra) (A), Policja (A), Pogromca Smoków + (A), Psuj (A), .... (A), Chłodny Żółw (A), Qeid (A), http://www.wykop.pl/link/56780/bunt-w-salonie (I),  Wojciech Mucha (A), Boanerges (A),  Jewropejczyk (A), Ciemnogrodzianin (A), fluxon (A), Geralt (A), Michał Piątek (P), smok5 (A), Kongres Poloni Amerykańskiej (I), Maciuś (A), przedwieczorny (A),jlv2 (A), robot (?), mona (A), KwasOdporny (A), www.pardon.pl (A), Felieton Zgryźliwego (A), matterhorn (A), QUANT (A), Jacek Michał (A), Freeman48 (A),   Paweł D. (A), PHK1 (A),  abcnet (A), Adam N (A), Kirker (A), ...
Wykop Skomentuj167
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale