24 obserwujących
118 notek
485k odsłon
  3786   0

Panie Piotrowicz, proszę nie zawieść wyborców!

Szanowny Panie Piotrowicz

Przez wiele lat oszukiwał Pan społeczeństwo, pomniejszając swoją rolę w stanie wojennym jako prokuratora. Z dotychczasowych Pańskich wypowiedzi wyłaniał się obraz "ciała obcego" w PRL-owskiej prokuraturze, osoby która zajmowała się jedynie sprawami kryminalnymi, która za swój sprzeciw wobec represji kierowanych przeciwko opozycjonistom była pomijana przy awansach, a nawet degradowana. Miał Pan nigdy nie tylko nie oskarżać opozycjonistów, a wręcz im pomagać. Panie Piotrowicz, co więc robi ten podpis pod oskarżeniem skierowanym przeciwko Antoniemu Pikulowi?

"(...) W świetle materiałów dowodowych wyjaśnienia podejrzanego nie brzmią jednak przekonywująco. Dokonane ustalenia pozwalają na nie budzące wątpliwości przyjęcie, że Antoni Pikul w czasie obowiązywania stanu wojennego postępowaniem swoim dopuścił się przestępstwa z dekretu z dnia 12 grudnia 1981 r. o sta nie wojennym (...)"

podpisano : Wiceprokurator Prokuratury Rejonowej Stanisław Piotrowicz

Panie Piotrowicz, proszę nie zawieść wyborców!

Taki dokument znajduje się w archiwach IPN i dotarli do niego dziennikarze TVN.

Także sam oskarżony o przestępstwo z dekretu o stanie wojennym Antoni Pikul nic nie wie o jakiejkolwiek pomocy, która miałaby od Pana płynąć.

Być może zaraz po podpisaniu aktu żałował Pan tego, dlatego już nie brał udziału w dalszym oskarżaniu Pana Pikula. Może faktycznie miał Pan przez to problemy....Ale też mógł Pan od samego początku mówić prawdę : tak, podpisałem, ale potem żałowałem i już nie brałem udziału ani w tym procesie ani w żadnym kolejnym, przez to byłem szykanowany i degradowany. Miał Pan również dużo czasu (prawie 30 lat), by odwiedzić Pana Pikula, przeprosić go i wyrazić skruchę. Nie zrobił Pan ani jednego ani drugiego.

Wczoraj usłyszałem, że nie może Pan złożyć mandatu gdyż "nie może zawieść swoich wyborców". Panie Piotrowicz, w imieniu swoim i wielu znajomych osób, które głosowali na Pana i innych posłów z ramienia PiS, pragnę powiedzieć że już ich Pan zawiódł kłamiąc i zatajając swoją rolę w oskarżaniu opozycjonisty w stanie wojennym. Jeżeli nie chce Pan ich zawieść ponownie, proszę to uczynić i złożyć ten nieszczęsny mandat.

 

Wyborca PiS w ostatnich wyborach

bloger BBudowniczy

Wysłano do : Poseł Piotrowicz i inni posłowie PiS

screnn: ze strony TVN24

 

PS: W kwestii autentyczności dokumentu wypowiedział się już dr Cenckiewicz:

Panie Piotrowicz, proszę nie zawieść wyborców!

PS2. I dla niedowiarków:

Panie Piotrowicz, proszę nie zawieść wyborców!

Lubię to! Skomentuj311 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale