3 obserwujących
50 notek
20k odsłon
175 odsłon

Na śmierć Piotra S.

Wykop Skomentuj1

,,54-letni Piotr S., który podpalił się pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, nie żyje. Mężczyzna zmarł w niedzielę po południu w szpitalu.

19 października podpalił się w geście protestu przeciwko rządowi PiS. Służby ratunkowe podjęły natychmiastową pomoc, mężczyzna pozostawił po sobie list pożegnalny. Rodzina 54-latka nie życzy sobie podawania nazwiska ofiary samospalenia, jednocześnie przyznała w rozmowie z mediami, że Piotr S. próbował popełnić samobójstwo, miał depresję, a jego reakcja była związana z działaniami rządzących. ''

https://www.salon24.pl/newsroom/818649,nie-zyje-ofiara-samopodpalenia-w-warszawie-protescie-przeciwko-pis


Więc tak.Piotr S 54 letni mężczyzna dokonał samospalenia między innymi w ramach sprzeciwu promowaniu energetyki opartej na węglu.

Wszyscy zdrowi czy tylko ja zwariowałem?

Kampania nienawiści Wyborczej et consortes osiągnęła kolejny wymiar tyle że zamiast zewnętrznej agresji  Cyby mamy śmiertelne samookaleczenie Piotra S i to w formie wyjątkowo drastycznej.


No cóż panie Hartman, nie wiem do jakiego Boga się pan modli ale w końcu wymodlił pan tę śmierć.Panie ,,profesorze nauk humanistycznych''. Uznaję pana sukces choć bez gratulacji.


Długopisy Żakowskiego i Wielowieyskiej już cyzelują ostatnie akapity przed poranną spontaniczną  audycją, która zapewne rozpocznie się od słów,, no cóż ,naprawdę nie wiem co można w takiej chwili powiedzieć''


Redaktor Wołek,uderzający w kolana zaciśniętymi piąstkami wypowie znamienne słowa,, Ja tylko przypomnę wam wszystkim

osobę Ryszarda Siwca który również w ten sam sposób zaprotestował przeciwko dyktaturze....bo to już się dzieje.Już się dzieje''


Prasy drukarskie zaraz się rozgrzeją od nowych transparentów i koszulek z podobiznami samobójcy zamawianymi przez jakieś okopressy z eksportem m.in do Europarlamentu podczas kolejnego posiedzenia.


Budka Szczerba i Petru już ćwiczą grobowe miny i zaciśnięte szczęki i półdupki przed lustrem wykuwając ostatnie słowa oskarżycielskich przemówień przed mikrofonami tefanenu.


Redaktor Czuchnowski lub nawet sam rednacz wysmażą wstępniaka w formie listu otwartego do Kaczyńskiego z tytułem:

J’accuse…!


Więc posłuchajcie politycy i mainstreamowi rządcy dusz:
ZA JEGO BÓL NIECH WAS WSZYSTKICH PIEKŁO POCHŁONIE

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale