150 obserwujących
1887 notek
2698k odsłon
  483   0

Chciałbyś coś zrobić dla Ojczyzny? Właśnie masz okazję. Pilnuj wyborów!

W sieci knuję już od ładnych paru lat. Może od 2007? Chyba wtedy założyłem konto na Salonie24. Od tego czasu moja wiedza na temat mechanizmów funkcjonowania państwa (nie tej oficjalnej z niebieskich książeczek z Konstytucją, tylko prawdziwych, brudnych i nieuczciwych) spowodowała, że kopnąłem w tyłek resortowe towarzystwo i zacząłem knuć przeciwko wielopoziomowemu złodziejskiemu systemowi, który dusi Polskę i Polaków.

W międzyczasie poznałem też całe tłumy ludzi, którzy podobnie jak ja są wkurzeni na to co się robi z Naszym Krajem i Naszą przyszłością. Jak się nimi kupczy, jak się nas wpycha w role bydła, które pasą sobie arbitralnie wyznaczone pastuchy na usługach co istotniejszych ambasad, upasione na złodziejskich łupach wieprze, zadowolone z siebie i delektujące się swoim „złotym wiekiem”. Wszyscy ci wkurzeni ludzie cicho, głośno lub jeszcze głośniej wyrażają swoje niezadowolenie oraz deklarują chęć uczestnictwa w Zmianie.

No to właśnie skończył się czas gadania i nadszedł czas działania. Zbliżające się wybory prezydenckie i parlamentarne będą stanowiły o tym, czy Polska wraz z Polakami zostanie ostatecznie zniszczona, czy dostanie swoją szansę na odbudowę tkanki narodowej, państwowej, przemysłowej, ludzkiej czy bezpieczeństwa i należnej pozycji w świecie. Trzeba tych wyborów przypilnować. Dzielni i pracowici ludzie stworzyli narzędzia, dzięki którym możemy to zrobić. Na stronie siepoliczymy.pl można się zarejestrować i zgłosić do pilnowania jednej z komisji bądź większej ilości o ile ktoś dysponuje samochodem. Wielu ludzi już się zgłosiło, ja również. Wielu będzie pełniło różne role, członków komisji, mężów zaufania. A teraz potrzeba ludzi, którzy przypilnują wywieszenia protokołu po zakończeniu liczenia w komisjach (komisja ma obowiązek taki protokół wywiesić nie rano, nie następnego dnia tylko właśnie w nocy, po zakończeniu liczenia), zrobią porządne i czytelne zdjęcie protokołu, przepiszą dane na kopię protokołu i wprowadzą je później w system strony SIEPOLICZYMY.PLDzięki tej pracy uzyskamy wynik być może szybciej niż śmieszna PKW, która już kombinuje żeby nie podawać wyników cząstkowych, nawet tego nie mogą zrobić dla jawności wyborów. A potem chcieliby żeby mieć zaufanie do tego co tam sobie policzą.

Ktoś powie „przecież i tak sfałszują”. I będzie miał sporo racji, ale po pierwsze nie są w stanie sfałszować 100%, po drugie Ruch Kontroli Wyborów ma swoich ludzi w komisjach, po trzecie, w wyborach będą uczestniczyli obserwatorzy OBWE i po czwarte w najgorszym wypadku dzięki tej pracy będzie istniał dowód na fałszerstwo.

Tak więc koniec gadania niedzielni rewolucjoniści! Czas działać i pokazać ile warte są fejsbukowe i tłiterowe deklaracje!

rkw

Źródło: Blogpublika.com

Lubię to! Skomentuj33 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale