204 obserwujących
1531 notek
1578k odsłon
  1371   0

Moherowe Berety Maszerują!

1) Lokalne Marsze Moherowych Beretów mogą odbywać się w różnych terminach, jednak nie wcześniej niż 19 marca 2011 (informacje w "Czytelniach na powietrzu")

2) Decyzje o przeprowadzeniu akcji (i jej terminie) podejmują lokalno-miejskie Komitety Moherowe (na spotkaniach 12 lutego w "Czytelniach")

3) Pomoce naukowe (tekst piosenki, melodia na mp3, zalecenia co do zestawu gadżetów i umundurowania) są już przygotowane i wysyłane zainteresownym (na podane przez nich adresy mailowe).Poniżej projekt apelu do Obywateli o udział w Marszu (dla przypomnienia: sugerowana data - 19 marca 2011)
 
Moherowy Obywatelu Nowego PeeReLu!

Ciemny mieszkańcu Ciemnego Grodu, w którym nie ma ani jednej ekologicznej żarówki! Niewykształcony, Stary Ponuraku z małej wioski, do której nie dotarł jeszcze ani postęp, ani elektryfikacja, ani medialna całodobowa "cała prawda"!

Czy zdarza Ci się, że:
Rodzina się Ciebie wstydzi, znajomi unikają, wnuczek chowa dowód, a dawni przyjaciele komunikuja Ci, że z Tobą, niczym z ekstremistą Janem Pospieszalskim "nie warto rozmawiać"?
Proza Grocholi Cię "nie jara", poezja "pani Wisi" zmrożonym soplem wisi, a żadna gorzelnia w świecie nie jest w stanie wyprodukować trunku, którego mógłbyś z własnej, a nieprzymuszonej woli napić się z laureatami "paszportów Polityki"?

Nie radzisz sobie z tolerancją jaką zionie w Twoją stronę telewizor? Nie liczysz na objęcie funkcji prezesa zarządu najmniejszego nawet banku, a Twoje nadzieje na karierę w zarządzie jakiegokolwiek miedzynarodowego koncernu legły w gruzach, niczym niezabalsamowany Feliks (Dzierżyński) w popiołach? I wreszcie pytanie podsumowujące... UKRADKIEM PODCZYTUJESZ NIEPOPRAWNE POLITYCZNIE GAZETY???

Jeśli tak, to jesteś Moherowym Beretem!
Weź udział w naszym marszu!
Pasujesz do naszego Towarzystwa! Też nie jesteśmy ani młodzi (nawet ci z nas którzy są niepełnoletni...), ani urodziwi (hehe... delikatnie powiedziane!), ani fotogeniczni (najlepiej wychodzimy na zdjęciach operacyjnych tajnych służb), ani szczególnie lotni umysłowo (czy trzeba na to dowodów?). Dołącz do nas! Mamy ze soba wiele wspólnego!

Tak, jesteśmy mniejszością! Bezbarwną, niestetyczną mniejszością z którą sympatyzują już chyba tylko turpiści... Ale chyba nie tylko wielobarwne, "tęczowe" mniejszości mogą cieszyć się pełnią praw?

My TEŻ, chcemy zaistnieć w przestrzeni publicznej!
NIECH NAS ZOBACZĄ!
Nie dajmy sie zapędzić do kruchty!
Wypełznijmy na światło dzienne!

Wyjdźmy z opłotków Ciemnogrodu i weźmy udział w Marszu Moherowych Beretów!
"Czytelnia na powietrzu" - 12.02.2011, (sobota) godz. 12.00

Punkty koordynacyjne akcji:

Salon24 : Intuicja - lubczasopismo "Kocham OB CIACH!:)"

FB - Tadek Żółwiowski

Niepoprawni.pl

image

Zmobilizujcie rodzinę, przyjaciół i sąsiadów... i do "Czytelni"!  :)

DO ZOBACZENIA!!! 

Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale