7 obserwujących
181 notek
96k odsłon
  1537   0

A w więzieniach telefony bandytów hulają...

1. Jest pomysł, by ograniczyć przestępczość zorganizowaną, która siedzi w więzieniach i trajkocze 24 godziny na dobę przez przemycone telefony "skitrane" w siennikach i gaciach.

Odgórnie we wszystkich więzieniach montujemy zagłuszacze dla smartfonów i telefonów na każdym wydziale więziennym, strażnicy mają zakaz używania komórek na terenie więzienia, rozmowy służbowe tylko przez telefony stacjonarne(kablowe). Zlecenie na wczoraj dla tuzów więziennictwa, by ubrać montaż zagłuszaczy jak najszybciej w stosowną ustawę.

Poza tym montujemy w więzieniach kamery, które nie reagują na promienie podczerwone, ani na radio-fale, czy inne wynalazki bandytów, które mają zniszczyć z takich kamer obraz.

Czy kontrola nad więziennictwem (organ może zewnętrzny, poza strukturą) może sprawdzić jakich to nowinek informatycznych używa funkcjonariusz służby więziennej Przemysław M., który wcześniej był komendantem jednej z lokalnych komend Policji w Zachodniej Polsce oraz czy to za jego kadencji został wprowadzony i istnieje podwójny system informatyczny dotyczący więźniów w W. pod G.? Podwójny system jest niewidoczny dla zwykłych informatyków po politechnice, tak dobrze jest skonstruowany i podwieszony pod zewnętrzny serwer. Nie miałem możliwości sprawdzenia, czy to serwer zagraniczny. Czy to nie jest ten sam osobnik, który w G. w firmie produkującej telewizory był szefem naprawiaczy jako Radosław G. oraz w Jeronimo Martins zatrudniony jako planista Paweł w G. i K. ? Dla kogo ów ukryty w zdolnościach programista wysyła na lewe przepustki najgorszych zakapiorów, a potem z systemu i papierów znikają wyjścia? Ukryta piąta kolumna przemocy wobec kogo? Tak przy okazji się natknąłem na powiązania pana Przemysława M. z wojskiem. Tajny plan w tajnym działaniu, ale nie dla Polski? Coś ktoś ?

Według informatora z miasta (informacja niepotwierdzona) Przemysław M. przed przyjęciem do Policji był szeregowym przemytnikiem udającym się do Niemiec na tzw. "jumę", po powrocie do Polski kradziony towar (zwykle perfumy) sprzedawał w innym regionie niż miejsce zamieszkania. 

Mała uwaga w innym temacie:

2. Piotr Ikonowicz wybrany na RPO może przynieść PIS o 4-6% zwiększone poparcie wyborców. Uważnie należy wysłuchać jego propozycji legislacyjnych i większość wdrożyć. Senator L.Staroń może jako kandydatka na RPO odpaść z powodu bycia politykiem. Jak B.WróblewskiLubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo