Blog
Daj ugryźć temat
Czansi Ogrodnik
Czansi Ogrodnik Publicysta,analityk, człowiek.
1 obserwujący 69 notek 19011 odsłon
Czansi Ogrodnik, 22 sierpnia 2016 r.

Komu agent Tomek nosił nocnik i komu chciał zamazać rzeczywistość?

Dla krzykacza na tym portalu, który ad personam bije wściekle w klawiaturę
1. Odsyłacz:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/agent-tomek-interweniuje-u-znajomej-prokurator,653660.html
2. Odsyłacz : Urząd Skarbowy właściwy miejscowo dla spółki „Helper”, który stwierdził nieprawidłowości w „obrocie” dotacjami i uiszczaniu podatku zawiadamiając Prokuraturę. Decyzja US lub IS o nieprawidłowościach w spółce, zawiadamiająca inny organ o przestępstwie na podstawie analizy dokumentacyjno-skarbowej jest wiążąca w sensie niektórych przepisów ustawy kodeks karny skarbowy.
3. Odsyłacz: były a. Tomek to najgorszy wizerunkowo typ formalny „przynęty” służb z jakim spotkałem się w czasie pracy dziennikarskiej. Mało uczciwy. I nie obrażam tu funkcjonariuszy, którzy obecnie wykonują podobne zadania w terenie. A.Tomek może im ewentualnie podcierać tyłki, gdy wrócą z pracy do lokum. Pod warunkiem, że chcieliby się wys...ć. Nic nie razi bardziej niż pazerność funkcjonariusza na emeryturze i jego sny o potędze.
Jarosław Kaczyński (wybacz Wodzu) zapewne wypowie się (lub nie wypowie) w poruszanym wcześniej temacie, gdy zostaną przedstawione zarzuty konkretnemu przestępcy, bo podejrzany jest nie tylko zarząd „ Helper”, a śledztwo toczy się w sprawie, a nie przeciwko osobie. Na razie.

„Felieton” miał zahamować zamiatanie pod dywan kombinacji z dotacjami państwa niektórych skompromitowanych osób.
Nie tak dawno mieliśmy sprawę SKOK Wołomin. Czyż działania w sensie osiąganego celu nie są przypadkiem w obu sprawach zbieżne?
4 Odsyłacz: Skompromitowaną jest każda spółka, o której dziennikarze piszą pejoratywnie na podstawie faktów z US i Prokuratury. Publicznie.  A.Tomek jest skompromitowany, bo dokonywał nieuprawnionych prowokacji, co udowodniono w sądzie przy okazji sprawy RP kontra Marczuk. Dowody karno-skarbowe przesądzają o winie, nie można tutaj udawać, że się nie chciało, bo się nie zrozumiało interpretacji przepisów...
I co teraz „Dodamie” (a może również DOTCA zgodnie z IP)? Wpadniesz w rozpacz jeszcze większą? Skróconych wątków dwóch różnych spraw wplecionych w „felieton” nie ogarnąłeś za bardzo treścią i emocjonalnie?

Co do sprawy TK.
Może ktoś wie jak to się stało w naszym porządku prawnym, że organ orzeka o konstytucyjności lub niekonstytucyjności ustawy, która Jego działania dotyczy? Czyżby w konsekwencji, począwszy od najmniejszej komórki samorządu terytorialnego rada gminy mogła orzekać o ważności lub nieważności uchwały rady gminy bez organu toż nadzorującego? ITD.?

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Czytam, oglądam, wnioskuję. Lubię fakty, kieruję się zasadą słuszności.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Harry, Abw się do ciebie zbliża...
  • Harry, (Arix), to już portalu wasz.styl.pl (pisma Twój Styl) baby cię wyrzuciły? Teraz robisz...
  • Z feak'ami nie gadam. Omamy masz? Pracuj w swoim blogu, bo coś kiepsko merytorycznie wygląda.

Tematy w dziale