5 obserwujących
145 notek
63k odsłony
147 odsłon

uwagi do następnych wyborów na jesieni Człowiek Roku

Wykop Skomentuj

Wodzu Kaczyński,

gratuluję wyniku. Jest dla PO zabijający. 

Gdyby jednak przed nowymi wyborami jakikolwiek człowiek wpadł na pomysł elektronicznego głosowania w Ministerstwie Cyfryzacji, proszę, by sztab wyborczy obejrzał wnikliwie film amerykański o tytule "Człowiek Roku". Na szczęście nie dotyczy Tuska, tylko sposobu przełamania na Ukrainie oligarchii i wyboru Żeleńskiego. Proszę się nie zgadzać na stworzenie takiego programu przed wyborami parlamentarnymi na jesieni i prezydenckimi w 2020 r, o jakim mówi film, w Polsce. Za duży obszar do manipulacji z zewnątrz i wewnątrz. Wystarczą przyszłe, nieprzewidziane problemy z dowodami osobistymi elektronicznymi, zamiast biometrycznymi.  Taki program dla wyborów naruszy bezpieczeństwo państwa polskiego.

Chcę jednak zwrócić uwagę na fakt, że istnieje pewien wątek filmu, który dotyczy bezpośrednio mnie w polskiej rzeczywistości. Który jest mocno widoczny, dotyczy kobiety i sposobu jej uciszania. Mówi o przeszkadzaniu...w moim przypadku w odniesieniu do posadzenia za kratki pedofila, o którym piszę w artykule "Pedofil nieekskluzywny zorganizowany". I w pełni wyczerpuje tezę T.Sakowicza  o TW i LGBT.

Niemniej jednak ważniejsza jest inna informacja, że walka o głosy w parlamencie w obecnym roku będzie podsycana masowo przez PO, PSL i przystawki.W pierwszej kolejności - strajki nauczycieli, ratowników medycznych i straży pożarnej, potem nieuchronna reszta. Trzeba to zastopować. Wierzę w Pańską MOC Wodzu Kaczyński.

Przed nami uzyskanie większości w parlamencie 3/4 przez PIS. Warto zawalczyć o zmianę konstytucji RP. :) Wyborcy pójdą za silniejszymi, z silnym przywództwem zwycięzcami, którzy biednym dadzą godnie żyć, powołają wszechstronną ustawowo zagwarantowaną Komisję do spraw pedofilii w strukturach nie tylko Kościoła. Wskazuję na temat współpracowników UB, którzy poprzez działania LGBT niszczyli Kościół i ludzi z nim związanych.Zaznacza ten temat oczywiście Tomasz Sakowicz. Posadzenie chociażby trzech takich z naszego terenu będzie dobrym przykładem pracy Komisji, da dodatkowe głosy wyborcze.

link do filmu

https: // ebd. cda .pl /995x719 /1400040f

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka