5 obserwujących
145 notek
63k odsłony
279 odsłon

Czy Bohdan G. był w WSI? Może odpowie BBN?

Wykop Skomentuj4

Poniżej prezentuję dwa filmiki z Youtube na których według programu biometrycznego i porównania głosu występuje ten sam mężczyzna. Z tego powodu rodzą się pytania, bo mężczyzna ten występuje na dwóch nazwiskach: Bohdana Gadomskiego dziennikarza łódzkiej "Angory" i Jerzego Rynkiewicza śpiewaka wojskowego z okresu PRL-u., dlaczego jeszcze nikt nie zweryfikował tych danych. Według ustaleń to nie jedyne nazwiska, na których występował ów artysta przez dziesięciolecia PRL-u i obecnie.

Dlaczego w dwóch różnych okresach nosi różne nazwiska? Czy był pracownikiem WSI szkolonym w Rosji? Czy miał dostęp do programów nazywających nowe środki chemiczne i farmaceutyczne na zachodzie? Czy zdjęcia z jednostki wojskowej w Legnicy "Majamiego" zawierają również wizerunek tego artysty? Wiele na to wskazuje.

Da Vinci współczesnych czasów, czy nielegał współpracujący z Rosją?

1. https:/ /www. youtube.com/ watch?v=G0G7gBwI3mA 

2.https:/ /www.youtube.com/ watch?v=QRvoCXUg3Ug

Janusz Leon Wiśniewski wraz z niektórymi koleżankami po piórze udawał się na koncerty galowe w warszawskiej Kongresowej programu "Szansa na sukces", by posłuchać jak inni śpiewają, szczególnie młodzi mężczyźni. Janusz Leon Wiśniewski wielokrotnie podkreślał jak ważna jest dla niego praca i że dysponuje w swojej pracy kilkoma numerami telefonów, z których jeden jest satelitarny.W Poznaniu Piotr Kuchowicz, wojskowy chórzysta był aktorem Teatru Nowego i Operetki. 

Polecam w celu konfrontacji pozostałych nazwisk artykuł wcześniejszy o tytule "Polish watergate in MSWIA?", choć pewnie tytuł powinien brzmieć "Russian Gate in MSWiA?".

To nie jedyne spostrzeżenie. Osoba owa była widziana jako pracownik delegatury CBA w Poznaniu w 2012r., trochę inny wygląd, inne nazwisko. Taki młody brunet Rynkiewicz (Rymkiewicz) z włosami jak Niemen.

Jeśli to rzeczywiście polsko-rosyjski nielegał, to ma dostęp do naprawdę wielu polskich systemów informatycznych z tajnymi danymi.Jako informatyk tej klasy może z nimi robić wszystko, np. w Urzędzie Skarbowym w Drezdenku ukrywać w systemie skarbowym podwójne dane podatkowe dla jednego nazwiska/peselu, albo w ewidencji ludności w Ciaputkowie Górnym wypączkowywać starsze, przedwojenne lub tuż powojenne pesele, by poukrywać na nich współtowarzyszy. To tylko prognoza ewentualnych przekroczeń uprawnień, choć przy szpiegostwie trudno mówić o przekroczeniach uprawnień, bo jest to zdrada perfidnie zakamuflowana.

Należy zauważyć, że Janusz Leon Wiśniewski jest doktorem informatyki, a w beletrystyce opisuje swoją znajomość internetu i międzynarodowe prace informatyczne na wysokim poziomie programistycznym. 

Augustyn Skitek były funkcjonariusz SB i UOP z Gorzowa Wlkp. był posiadaczem auta tej samej marki jak informatyk i fizyk pracujący w Frankfurcie nad Menem, autor książek dla kobiet. Z Gorzowa Wlkp. jest bardzo blisko do Berlina, a stamtąd do Warszawy, czy Frankfurtu n/Menem samolotem.

Mariusz Ancuta były funkcjonariusz Policji w Strzelcach Kraj.ma żonę, która śpiewa i uczy muzyki w szkołach. Ten emeryt lubi pasjami słuchać śpiewających dobrze kobiet i mężczyzn. Prawo kończył zaocznie w Szczecinie pisząc jakże znamienną w tytule pracę magisterską pod okiem prof.Sławika, kryminalistyka. Lubi się przebierać,zna wielu dziennikarzy.

http:/ /wyborcza.pl /duzyformat/7,127290,23415376,trzy-krety-z-bezpieki-dezubekizacja-dopada-tajnych-wspolpracownikow.html

Jerzy Rynkiewicz osiedlił się koło Jeleniej Góry. Z Jeleniej Góry jest bardzo blisko do Słowacji i Austrii. W Austrii jest lotnisko, w którym nie ma pokładowej rejestracji pasażerów. Można stamtąd szybko wylecieć do Caracas czy Rio, cicho intymnie, bez kłopotów z danymi w UE. Putin był zawsze zainteresowany zmianami ustroju z republikańskiego, czy dyktatorskiego w krajach Ameryki Łacińskiej i w Hiszpanii, na socjalistyczny.

Pewien budowlaniec prowincjonalny, często jeżdżący do Niemiec, Marek Groblica robił remonty u samotnych mieszkanek Strzelec Krajeńskich posiadających dwóch synów, u Hanny R., Renaty K. i Magdy Ł. (pod innym nazwiskiem). Jednej z nich zaproponował w listopadzie 2010 roku, udając się do niej do mieszkania, cytuję:"żeby mu pomogła, bo żona oziębła jest w Niemczech, a on już wziął wiagrę". Owa samotna kobieta pogoniła go z klatki schodowej na zbity pysk.

Zbigniew Saladra pracujący w sądzie rejonowym w S. jako konserwator uczęszcza w poniedziałki w czasie pracy na msze o 09.00, w przebraniu. Gdy zamiata teren przyległy do sądu upaja się płaczem małych chłopców mieszkających w najbliższym otoczeniu, upatrzył sobie syna pracownicy Prokuratury Rejonowej oraz syna młodej, samotnej pracownicy Biedronki, która mieszka niedaleko tylnego wyjścia z sądu.

Pismo Z.Saladry i Marka Groblicy jest identyczne.

Marek Groblica podawał się za Juliusza Felczaka, byłego oficera SB i UOP, mieszkającego w Krakowie i w Dąbrowie Górniczej (tu jako Artur Mol). U Felczaka i u Groblicy w kuchni (Dąbrowa Górnicza i Strzelce) wisiała na ścianie ta sama lalka z warkoczami. Juliusz Felczak posiada telefon satelitarny, przez który rozmawia po hiszpańsku ze swoimi kontrahentami z Hiszpanii i Ameryki Południowej. Marek Groblica wykonywał remonty mając w jednym aparacie telefonicznym dwie karty SIM. 

Artur Mol zostaje skazany za udział w kradzieży środków chemicznych z Zakładów Azotowych w Policach w 2004 roku.

Marek Groblica na Facebooku, na swoim profilu zamieszcza "zdjęcie rodzinne" ze znanego stadionu w Valencji w Hiszpanii.

Na kilku numerach telefonów z przekierowaniami do jednego aparatu pracował Tadeusz Klimanowski, odpowiedzialny za deprawację młodych księży i pracę w Departamencie MSW do walki z Kościołem.Oficer UOP, biseksualny.

Valencja w Hiszpanii znana jest między innymi z przemytu "żywego towaru" z całej Europy środkowej i wschodniej, do domów publicznych, też znana z przemytów homoseksualnych, z przemytu zaginionych chłopców.

Ferlach to miłe miasto w Austrii.

CUD wielki, że przy różnych osobnikach lewicowego LGBT (lewa tęcza) ubranego w prawicowe garnitury, inwigilujących konserwatystów i prawicę, PIS ma 60% poparcia w nadchodzących wyborach sejmowych. 

Tytuł powinien raczej brzmieć trzy odsłony ciotki, podobno zasłużonej. Krety trzy tylko kogo "kretują"?

Zmowa milczenia w w/w przypadku jest potworniejsza niż sprawa połaniecka z 1976 roku, sprawa sądowa z 1982 roku. Przerywam tamę milczenia. Dubler, magik, fantasta zrobił ze Strzelec drugie Twin Peaks. 

Motocyklista 1,60m często urządza z kolegami w nocy na obwodnicy Berlina wyścigi motocyklowe. Motocyklista ten jako Łukasz K. był przez trzy lata mężem sędzi, która hołubiła Łysego, a nienawidziła byłej żony obiektu swoich uczuć, sędziego T.

Wasz Persifal. Złoty chłopiec. "Blow up." "Atomic Blonde talk."

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale