Nowa telefonia komórkowa, obiecuje możliwość dzwonienia bez pieniędzy, w zamian za wysłuchanie reklam.
Jak się nad tym zastanowić, to dochodzimy do tego, że młodzi ludzie by zadzwonić, bedą dobrowolnie wysłuchiwać komunikatów tak skonstruowanych, by wpłynąć na ich świadomość (lub pod). Jak dla mnie trochę koszmar sci-fi.
Co ciut zabawne, nie będą oni mieli pieniędzy, mimo to komunikaty będą ich namawiały do ich wydawania. Fakt, kiedyś będą mieli.


Komentarze
Pokaż komentarze